AIR CONFLICTS: SECRET WARS W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY TECHLAND


Jak już wspominałem do grona sponsorów Dnia Darmowych Gier Fabularnych 2012 dołączyła firma znana nie tylko wśród graczy komputerowych - Techland. Jedną z nagród ufundowanych przez Techland będzie między innymi gra Air Conflicts: Secret Wars.

Pierwszym sponsorem zostało wydawnictwo gier fabularnych, które szturmem weszło na polski rynek, czyli GRAmel. Drugie wydawnictwo zajmuje się literaturą, w tym książkami osadzonymi w światach gier, mowa oczywiście o Fabryce Słów. Trzecim jest wydawnictwo komiksów (i nie tylko...) Egmont Polska, będące częścią Grupy Egmont.


Firma Techland, oficjalny partner 505 Games w Polsce, będzie wydawcą Air Conflicts: Secret Wars. Gra pojawi się na rynku już 20 czerwca, w polskiej wersji językowej w cenie 69,90 zł na platformę PC. Air Conflicts: Secret Wars to niezwykle dynamiczna strzelanina lotnicza, osadzona w realiach II Wojny Światowej i niemała gratka dla fanów tego typu gier. „Od dłuższego czasu brakuje na rynku gry, którą mogliby się nacieszyć fani czasów II Wojny Światowej i lotnictwa. Techland wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadza na rynek Air Conflicts: Secret Wars – grę, która dzięki ogromnym możliwościom skalowania poziomu trudności, sprawi radość fanom symulatorów i gier typu arcade.” – komentuje Anna Anisimowicz, Publishnig PR Manager firmy Techland. Gra wyróżnia się niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, jak również wspaniałym środowiskiem. Unikalny silnik tworzy bardzo szczegółowe, realistyczne tereny. Ogromną zaletą gry jest możliwość toczenia walk w 49 misjach bojowych z wykorzystaniem wiernie odwzorowanych samolotów z czasów największego konfliktu zbrojnego ludzkości. Podczas walk gracz może zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych. Może też zasiąść za sterami niemieckich lub alianckich maszyn bojowych i zmierzyć się z legendami lotnictwa. Dodatkową atrakcją jest możliwość niszczenia oddziałów lądowych oraz okrętów przeciwnika. Bardzo ważną informacją dla fanów gier lotniczych jest fakt, że zarówno zwolennicy zręcznościowej strzelaniny, jak i Ci, którzy preferują profesjonalne symulatory, znajdą w grze to, czego szukali. Produkt daje ogromne możliwości skalowania poziomu trudności, od trybu arcade, aż po tryb realistyczny, który w pełni oddaje zmagania w przestworzach. Gra posiada także tryb multiplayer dla 8 graczy.

Patronat medialny nad grą objęli: portal Onet oraz magazyn wojskowy ARMIA.
Air Conflicts będzie dostępne na rynku już 20 czerwca
 na platformę PC, w cenie 69,90 zł.


O firmie TechlandTechland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget