Age of Decadence Public Beta 2

O Age of Decadence kilkukrotnie już wspominałem, warto więc odnotować iż ukazała się kolejna darmowa wersja beta tej fabularnej gry komputerowej.

Age of Decadence to izometryczny, turowy, single-player 3D cRPG. Gra rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie fantasy, zainspirowanym upadkiem Cesarstwa Rzymskiego.

Gra wydaje się spełniać zapowiedzi wszystkich innych gier tego typu, czyli: nieliniowa rozgrywka, wiele sposobów rozwiązania konkretnej sytuacji i konsekwencje dokonywanych wyborów, szczegółowy system oparty na umiejętnościach postaci (łącznie jest ich 23) i rozległe drzewa dialogowe (tekstu jest naprawdę sporo). Na graczy czeka ponad 100 questów w 22 lokacjach. Świat przedstawiony opiera się o silnik Torque Game Engine, zaś sama gra wzbogacona jest o 200 różnorakich animacji.
Czy rzeczywiście tak jest?
Najlepiej sprawdzić samemu pobierając demo w wersji beta 2 (linki poniżej) lub chociaż przyjrzeć się nieoficjalnemu FAQ.

Grę można już dziś nabyć w przedsprzedaży od 25 $ - system sprzedaży gry podobny jest do crowdfundingu, tak więc im więcej zapłacimy tym większe otrzymamy profity. Premiera przewidywana jest na wrzesień b.r.

AoD Public Beta Release 2 można pobrać z:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget