Konkurs: Fabryka w grze - Dragon Age

Konkurs: Fabryka w grze - Dragon Age skierowany jest dla wszystkich miłośników gry Dragon Age i książek Davida Gaidera osadzonych w świecie tej gry.


W ubiegłym tygodniu miała miejsce premiera trzeciej części cyklu Dragon Age pt. Rozłam.
Książkę wydała Fabrykę Słów w swojej serii Fabryka w grze.
Równolegle wznowiono dwie poprzednie części tej serii pt. Utracony Tron i Powołanie.

Chciałbyś zdobyć jeden komplet tych książek zupełnie za darmo?

Dzięki uprzejmości Fabryki Słów mam dla Was te książki.
Jedyne co musisz zrobić to odpowiedzieć na pytania (znajdują się na samym końcu) i przesłać odpowiedź na email [borejko (małpa) gmail.com] na poniższe pytanie do 22 marca (czwartek) 2012 włącznie.
Nie zapomnij napisać w tytule: "Fabryka w grze Dragon Age".
Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy te książki.
Lista zwycięzców pojawi się tutaj i na Facebooku 23 marca 2012 w piątek.

Książki wydane przez Fabrykę Słów z serii Dragon Age:

Dragon Age: Rozłam
data wydania: 2012
tytuł oryginału: Dragon Age: Asunder
ISBN-13:978-83-7574-646-4
wymiary: 125 x 195
oprawa: miękka
seria: Fabryka w grze

Cole umarł w najgłębszym lochu w Białej Iglicy. Kiedy zgasło ostatnie wspomnienie o nim, zrodził się Duch Iglicy. Chociaż… może to tylko wciąż samotny człowiek, który zniknął?Ktoś morduje niedoszłych adeptów magii. Dla Wielkiego Poszukiwacza Lamberta z zakonu templariuszy sprawcą zbrodni jest zaklinacz Rhys. Ale nie wszyscy tak uważają. Wynne, bohatera Plagi Fereldeńskiej, postanawia ratować Rhysa.Razem z drużyną wyruszają do Fortecy Adamant, leżącej u wrót otchłani. W miejscu, gdzie Zasłona jest cienka jak pergamin, demony są bliżej niż gdziekolwiek indziej. Kto wie, co się stanie, gdy magowie usłyszą ich pieśń? Oni albo… Cole, którego nikt nie może zapamiętać. Ale on pamięta.


Jak wspominałem równolegle miały miejsce wznowienia dwóch poprzednich części:

Dragon Age: Utracony tron

data wydania:październik 2009
tytuł oryginału:Dragon Age: The Stolen Throne
tłumaczenie:Małgorzata Koczańska
ISBN-13:978-83-7574-162-9
wymiary:125 x 195
liczba stron:472
oprawa:miękka
seria:Warlock
cykl:Dragon Age
spis cyklu:
cena:34.99
zamów:
zamów:
Porywający prequel do przebojowej gry role-playing Dragon Age stworzonej przez nagradzane studio BioWare!

Kiedy matka młodego Marica, ukochana Królowa Rebeliantka, zostaje zdradzona i zamordowana przez niewiernych szlachciców, ten musi poprowadzić armię i podjąć próbę uwolnienia królestwa spod jarzma obcego tyrana. Władzę dzierżą najokrutniejsi, a udręczony lud pragnie sprawiedliwości.

Książę bez królestwa, oszukany i zdradzony, staje w szeregach rebelii.  Jego sojusznikiem jest młody banita Loghain oraz Rowan - piękna wojowniczka, przyrzeczona mu od urodzenia na żonę.

Otoczony przez zdrajców i szpiegów Maric musi nie tylko przeżyć, ale wypełnić swoje przeznaczenie: uwolnić Ferelden i przywrócić swój ród na utracony tron.
Dragon Age: Powołanie


data wydania:marzec 2010
tytuł oryginału:Dragon Age: The Calling
tłumaczenie:Małgorzata Koczańska
ISBN-13:978-83-7574-252-7
wymiary:125 x 195
liczba stron:536
oprawa:miękka
seria:Warlock
cykl:Dragon Age
spis cyklu:
cena:34.99
zamów:
zamów:O Fabryce Słów: Fabryka Słów powstała w roku 2001.Naszym celem od początku było wydawanie dobrej polskiej fantastyki, w czasach gdy na księgarskich półkach dominowały produkowane masowo tytuły zagraniczne. Pomysł okazał się trafiony i książki Fabryki szybko zyskały popularność wśród czytelników, a samo wydawnictwo stało się jednym z głównych wydawców szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Marką wydawniczą rozpoznawaną i komentowaną na rynku wydawców, wśród krytyków literackich, czytelników i w mediach.Nasz profil wydawniczy obejmuje różne konwencje literatury fantastycznej: Science Fiction, klasyczną Fantasy, Historię alternatywną, Horror, a także rozmaite krzyżówki międzystylowe. Stworzyliśmy szereg serii wydawniczych, w których prezentujemy najnowsze teksty autorów uznanych, promujemy obiecujących debiutantów, a także — co unikalne na naszym rynku — przedstawiamy krytykę i eseistykę poświęconą fantastyce jako zjawisku literackiemu.W chwili obecnej Fabryka Słów poszerza swoją działalność. Powstają nowe serie wydawnicze związane z publicystyką oraz fotografią. Rodzą się nowe przedsięwzięcia m.in. Fabryka Słów na kanale YouTube i portalach społecznościowych.Cel pozostaje ten sam - polecać i oddawać w ręce czytelnika książki, pod każdym względem najwyższej jakości.
Pytania konkursowe: 

1. Podaj nazwę wydawcy gry fabularnej (pen & paper RPG) Dragon Age i przynajmniej tytuł jednej innej gry fabularnej (również tradycyjnej, papierowej), którą wydało to wydawnictwo.

2. Podaj tytuł przynajmniej jednej innej komputerowej gry fabularnej (cRPG) wyprodukowanej przez BioWare, przy której pracował David Gaider.

PS. Pamiętajcie o różnicy pomiędzy komputerową grą fabularną, a grą fabularną.
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget