Dungeon Rampage

Zapomnijcie o klasycznych, kultowych, wielkich, wspaniałych, doskonałych, wyjątkowych i prawdziwych cRPG. Oto Dungeon Rampage w wersji beta na FB.

Dungeon Rampage to klasyka czyli nadużywanie młota, topora, czarów itp. ale jakież grywalne !
Gra jest niezwykle prosta -wchodzimy do labiryntu. Naparzamy wszystko co się rusza. Rozbijamy skrzynie, beczki (hint: posągi też), zbieramy jedzenie, monety, gwiazdki, unikamy pułapek. Wychodzimy. Do tawerny, sklepu itp, szkolimy, się kupujemy topory, młoty i inne bronie i wchodzimy do labiryntu. A tam...
naparzamy wszystko co się rusza. Rozbijamy skrzynie, beczki (hint: posągi też), zbieramy jedzenie, monety, gwiazdki, unikamy pułapek. Wychodzimy. Do tawerny, sklepu itp, szkolimy, się kupujemy topory, młoty i inne bronie i wchodzimy do labiryntu.
A tam ...naparzamy wszystko co się rusza. Rozbijamy skrzynie, beczki (hint: posągi też), zbieramy jedzenie, monety, gwiazdki, unikamy pułapek. Wychodzimy. Do tawerny, sklepu itp, szkolimy, się kupujemy topory, młoty i inne bronie i wchodzimy do labiryntu.
I jeszcze raz.
Naparzamy wszystko co się rusza. Rozbijamy skrzynie, beczki (hint: posągi też), zbieramy jedzenie, monety, gwiazdki, unikamy pułapek. Wychodzimy. Do tawerny, sklepu itp, szkolimy, się kupujemy topory, młoty i inne bronie i wchodzimy do labiryntu.

A inni niech się bawią swoimi wściekłymi ptaszkami (nawet w kosmosie) i strzelają z nich jak z procy.


Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget