Nowy projekt Techlandu

Techland poinformował dzisiaj, że w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, rozpoczyna proces rekrutacyjny do swojego oddziału w Warszawie.


Techland Warszawa to jeden z dwóch developerskich oddziałów firmy Techland –największego twórcy gier komputerowych i video w Polsce.

„Oddział Warszawski to samodzielne studio developerskie, które pracowało nad Xpand Rally, Xpand Rally Extreme, Nail’d a ostatnio razem z Techland Wrocław nad bestsellerem – Dead Island. W Warszawie pracuje aktualnie 30 wysoko wykwalifikowanych osób, ale planujemy powiększyć nasz zespół o twórców gier. Szczególnie interesują nas osoby, które są fanami tematyki Zombie” – tłumaczy Natalia Selinger, HR Manager w firmie Techland.

Aktualnie do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy:
- lead artystę (http://www.techland.pl/lead_artist)
- level designerów (http://www.techland.pl/level_designer)
- level artystów (http://www.techland.pl/level_artist)
- scenarzysty/projektanta wydarzeń (questów) (http://www.techland.pl/scenarzysta_i_projektant_wydarzen_w_grach_komputerowych)
- animatora (http://www.techland.pl/animator)
- concept artysty (http://www.techland.pl/concept_artist)
- programisty gameplay (http://www.techland.pl/programista_gier_komputerowych)
- QA managera (http://www.techland.pl/qa_manager)
- testerów gier (http://www.techland.pl/tester_gier_komputerowych)

Miło nam również poinformować, że do naszego grona dołączył Jacek Brzeziński, który pełnić będzie rolę producenta przy najnowszym, niezapowiedzianym jeszcze, projekcie warszawskiego Techlandu. Jacek Brzeziński to osoba bardzo dobrze znana nie tylko w środowisku polskiego developmentu, ale także osobom interesującym się klasycznym „Pen & Paper RPG”.
O firmie Techland
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Dodatkowo na polskim rynku Firma prowadzi działalność wydawniczą oraz jest właścicielem portalu lego.pl

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget