Porteryzmy wiecznie żywe #2 01/12


Styczeń błogo upłynął pod znakiem ACTA. Nie w fundomie. Pfff+ protestowało zanim ktoś pomyślał o protestach, kierując się inicjatywą, która na stałe zagościła na naszym poletku, czyli "Grałem w RPG, kiedy jeszcze nie grałem". Zainteresowanych odsyłam do esejuf: cz.1cz.2.

W związku z protestem przeciwko ACTA, Najsampierwszy Redaktor (Profesja Zaawansowana) przeniósł 1 kwietnia i rozłożył na cały styczeń (choć w kularach Twarzoksiążki twierdzą że Prima Aprilis trwa tam 365 dni).
Kulminacją stycznia okazał się dowcip nie o parówce, a artykuł Profesja Erpegowiec.
Najsampierwszy Redaktor nie potwierdził i nie zaprzeczył że ilustrowana wersja przemowy trafi do upadającej prasy.

Graczy nie zafascynował nowy film Bagińskiego osnuty na kanwie Witchera. Nie wzruszyła też ASowska zapowiedź nowego Wiedźmina.
Oto bowiem Dział Literatek wprowadził nową technologię odsłuchu, która jest po dziś dzień kontynuowana. Technologią tą zainteresowało się Google i w styczniu wprowadziło możliwość Odsłuchu, a nawet Rejestracji na G+. Trwają prace nad implementacją tych rozwiązań do Przyjaznej Blogosfery.

Redaktor Naukowy zanegował Obiegi kultury socjologów, gdyż "każdy socjolog powinien mieć praktykę w nocnym", a znacznie wcześniej podsumował 2011 rok. Trzema pozycjami. Z 1911, 1968 i 1985 roku.
Nowe idzie! Do niezwykle tajnych informacji dotarł dział działu Sąsiedzkiego czyli DeeDee ale jeszcze nie połaczony z Nextowym. Informacje te są tak tajne że nawet sam Edward Zielonylas nie wie jak bardzo są utajnione. Jednak Pff+ stoi na straży macierzy i przemyciło okładki kolejnych dodatków, do gry która ukaże się w bliżej nieokreślonym czasie.
Chodzą odsłuchy, że premiera odbędzie się w Przysuchej.


Gracze grali z Pompą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Albo i vice versa. Styczeń zakończono łóżkowo, gdyż każdy mężczyzna seksi najznakomiciej. A tym bardziej ja!
Niewielkie deus ex zaprezentował dział Sąsiedzki, ujawniając informacje o erpegowym deus ex w postaci Deus Ex RPG. Wieść ta zelektryzowała wszystkich graczy i była dla nich niemałym deus ex. Oto portal na najwyższym możliwym poziomie zaprezentował światu wieść której nie powstydziłyby się żadne Fakty (i Miny):
Coś w stylu Lisowskiego "No ca ja mam tym biednym ludziom powiedzieć"


Odeszła jedna z kluczowych postaci polskiego RPG W.R.O.N.G.  Pożegnano go prozą i poezją gamistyczną, stworzoną na jego cześć przez czołowych aótoruf. Nawet niebo płakało.
Trwają prace nad wskrzeszeniem postaci kultowego już Llandryniela Tscheresnialea i jego błyskotliwymi felietonami z cyklu "Llandryniel Paczy"
Przez ostatnie miesiąc WIG 20 (Wspólne Inicjatywy Growe) zanotowały niewielki spadek, zaraz po hossie z grudnia, w sezonie wyprzedaży. W drugiej połowie miesiąca indeks WIG zanotował niewielki skok w postaci lokalnego maksimum z początku grudnia. O zakończeniu wzrostów będzie można mówić dopiero po powrocie indeksu do trzech inicjatyw tygodniowo. Analitycy w optymistycznym scenariuszu wydarzeń na luty, zakładają, że indeks WIG w lutym może przełamać impas i któraś z inicjatyw zainteresuje dwie osoby na PFfarkiecie.


HOT TOP:
Księga Przygód (nowość na liście) 1 chętny
Instantinspirka (nowość na liście) 1 chętny
 WTS (spadek do Poczekalni) 0 chętnych
 Nowy Rok Nowe Granie (nowość na liście) 0 chętnych

Ilustracje pochodzą oczywiście z nieocenianej strony: www.alternatywy4.net/

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget