Konkurs: Fabryka w grze - Gears of War 2: Jacintos Remnant

Konkurs: Fabryka w grze - Gears of War 2: Jacintos Remnant skierowany jest dla wszystkich miłośników Gears of War i książek osadzonych w świecie tej gry.

W ubiegły piątek miała miejsce premiera drugiej części cyklu Gears of War autorstwa Karen Travis pt. Ostatni z Jacinto. Książkę wydała Fabrykę Słów w swojej serii Fabryka w grze.

Chciałbyś zdobyć jeden egzemplarz Gears of War 2: Jacintos Remnant zupełnie za darmo?

Dzięki uprzejmości Fabryki Słów mam dla Was kilka egzemplarzy tej książki do rozdania.

Jedyne co musisz zrobić to odpowiedzieć na pytanie i przesłać odpowiedź na email [borejko (małpa) gmail.com] na poniższe pytanie do 10 marca (sobota) 2012 włącznie. Nie zapomnij napisać w tytule: "Fabryka w grze - Gears of War 2: Jacintos Remnant".
Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy książki Gears of War 2: Jacintos Remnant.
Lista zwycięzców pojawi się tutaj i na Facebooku 11 marca 2012.
Przypomnę iż pierwszy rozdział tej książki można pobrać za darmo ze strony Fabryki Słów

O Fabryce Słów:Fabryka Słów powstała w roku 2001.Naszym celem od początku było wydawanie dobrej polskiej fantastyki, w czasach gdy na księgarskich półkach dominowały produkowane masowo tytuły zagraniczne. Pomysł okazał się trafiony i książki Fabryki szybko zyskały popularność wśród czytelników, a samo wydawnictwo stało się jednym z głównych wydawców szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Marką wydawniczą rozpoznawaną i komentowaną na rynku wydawców, wśród krytyków literackich, czytelników i w mediach.
Nasz profil wydawniczy obejmuje różne konwencje literatury fantastycznej: Science Fiction, klasyczną Fantasy, Historię alternatywną, Horror, a także rozmaite krzyżówki międzystylowe. Stworzyliśmy szereg serii wydawniczych, w których prezentujemy najnowsze teksty autorów uznanych, promujemy obiecujących debiutantów, a także — co unikalne na naszym rynku — przedstawiamy krytykę i eseistykę poświęconą fantastyce jako zjawisku literackiemu.
W chwili obecnej Fabryka Słów poszerza swoją działalność. Powstają nowe serie wydawnicze związane z publicystyką oraz fotografią. Rodzą się nowe przedsięwzięcia m.in. Fabryka Słów na kanale YouTube i portalach społecznościowych.Cel pozostaje ten sam - polecać i oddawać w ręce czytelnika książki, pod każdym względem najwyższej jakości
Konkursowe pytanie jest niezwykle proste dla fanów tej gry i książek:
Jak nazywa się planeta na której rozgrywa się główna akcja gry Gears of War ?

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget