Gry z NASA

NASA od dłuższego czasu wspiera, tworzy i współpracuje przy różnych grach wideo. Spektakularnym sukcesem na pewno okazała się aplikacja Planet Hutners. 


Planet Hunters to gra przeglądarkowa, monitorująca wykres emisji światła przez planety z ostatnich trzydziestu dni. Dane pobierane są z kosmicznego teleskopu Keplera.
Głośno o niej było końcem września ubiegłego roku, kiedy to gracze odkryli dwie planety.
Gra jest oczywiście darmowa.
Zagraj w Planet Hutners
Kolejna z gier przeznaczona jest wyłącznie na urządzenia Apple, nazywa się Sektor 33. 
Sektor 33 to gra dla miłośników lotnictwa, a raczej kontrolerów ruchu lotniczego. Gracz musi bezpiecznie przeprowadzać samoloty do portu lotniczego w San Francisco. Oczywiście maszyny pod nadzorem gracza musza dotrzeć do swojego punktu przeznaczenia na czas, zachować odpowiednią odległość itp. Podobnie jak Łowca Planet, aplikacja jest darmowa
Pobierz Sektor 33
Z kolei Space Race Blast Off to typowy turniej wiedzy z określonych dziedzin nauki (Nauka, Technologia, Układ Słoneczny, Ziemia itp.). Odpowiadamy na pytania, rywalizując z innymi
użytkownikami społeczności Facebooka.
Zagraj Space Race Blast Off

Gier edukacyjnych, przy których pracuje, współpracuje lub finansuje NASA jest mnóstwo. Wystarczy przyjrzeć się stronie Nasa Kids Club - to już prawdziwa galeria aplikacji, gier, testów dla dzieci.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget