Ostatni tydzień konkursu z Portalem

Tylko tydzień pozostał do końca konkursu zorganizowanego z wydawnictwem Portal. Co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem Skrótu do R'lyeh?
Chodzi o napisanie krótkiej przygody, sceny, charakterystyki postaci, lokacji, opisu przedmiotu lub artefaktu powiązanego z Mitami Cthulhu. Warunkiem jest aby w tekście tym występowały słowa: R'lyeh i Portal. Może być to więc:
- bluźniercze wydawnictwo Portal publikujące mapy zatopionego R'lyeh,
- opis portalu, znajdującego się w podziemiach gliwickiego Rynku, prowadzący do zapomnianego miasta z monumentalnych cyklopich bloków kamienia, czyli R'lyeh,
- blok kamienia z portalu w R'leyh, który skrzętnie ukrywa pewien wysoko sytuowany gliwiczanin
- Teczka z Wydziału X wraz z charakterystyką rosyjskiego imigranta Swiatitiel Ignatija, który ukrywa się w niedużym mieście na Ślasku przed Sektą Przenajświętszego Portalu z Krasnosybirska. Sekta zażywając pewien rodzaj grzybów odbywa podróże do tajemniczego miasta zwanego R'lyeh.

Proste? Wszelkie inne formy literackie są mile widziane, aczkolwiek muszą w nich występować słowa: Portal i R'lyeh.   Konkurs trwa do 20 stycznia (włącznie) przyszłego roku. Wyniki zostaną ogłoszone 21 stycznia na www.gryfabularne.blogspot.com, a najciekawsze prace zostaną opublikowane. Wystarczy podesłać tekst na mój e-mail: borejko (ta małpa) gmail.com z dopiskiem Konkurs PORTAL
Wszystko zrozumiałe, prawda? W razie wątpliwości proszę pytać, z chęcią odpowiem. Fundatorem nagrody jest oczywiście wydawnictwo Portal, a do wygrania Almanach Mistrza Gry, czyli Skrót do R'Lyeh!


Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget