Fabryka Słów w grze


Osiem książek z Black Library osadzonych w realiach gier to nie jedyne nowości Fabryki Słów, przygotowanych dla  graczy. W najbliższym czasie tych pozycji będzie znacznie więcej.

Najbliższa premiera (24 luty 2012) to książka Karena Travisa pt. Gears of War: Jacintos Remnant 2 z serii Fabryka w grze.
Równolegle ukaże się drugie wydanie książki Gears of Wear: Pola Dragon AgeAspho.

Druga część sagi osadzonej w realiach bestsellerowej gry wideo, w której mieszkańcy planety Sera, do tej pory zaciekle walczący o przetrwanie, teraz muszą stawić czoła konsekwencjom swoich działań. Po piętnastu latach brutalnej wojny, chcąc powstrzymać Szarańczę, COG zostaje zmuszony do zniszczenia ostatniego bastionu ludzkości - Jacinto. W drodze na lodowe pustkowia uciekinierzy desperacko walczą z żądnymi zemsty niedobitkami Hordy. Marcus Fenix, Dom Santiago i inni Gearzy starają się przeprowadzić ocalałych mieszkańców w bezpieczne miejsca, ale trafiają do świata, gdzie wrogiem nie jest obca rasa, ale inni ludzie - tak samo zdesperowani i niebezpieczni, jak Szarańcza.


Data wydania: 2012
Tytuł oryginału: Gears of War Jacintos Remnant 2 
ISBN-13: 978-83-7574-628-0
Wymiary: 125 x 205
oprawa: miękka
seria: Fabryka w grze
Firma Księgarska Olesiejuk


Kolejne pozycje dla graczy to nowy Dragon Age: Asunder oraz wznowienia dwóch poprzednich części, tych książek. Ukażą się 8 marca.
Kolejna premiera z serii Fabryka w grze to Mass Effect: Podstęp i dodruki dwóch poprzednich części, które ukażą się w późniejszym terminie.
To jeszcze nie wszystko...

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget