Wywiad z developerem MechWarrior Online

W październiku tego roku Piranha Games zapowiedziała kolejną część gry  opartej na grze BattleTech, tym razem ma być to MechWarrior Online. Piranha Games opublikowała właśnie obszerny wywiad z Managing Developerem z Catalyst Game Labs Randalem Billsem.
Jak twierdzą ludzie z Catalyst Game Labs, ciężko pracowali przez ostatnie pięć lat, by na nowo rozbudzić szersze zainteresowanie do gier sygnowanych BattleTech Universe. Opublikowali w ostatnim czasie szeroki wybór książek, współpracowali z z zagranicznymi wydawcami, i powrócili na rynek niemiecko i francuskojęzyczny. Wedle ich informacji 25th Anniversary Introductory Box Set sprzedało się raptem w dziesięć dni.

Piranha Games Inc została założona w styczniu 2000 r. przez Russ Bullock i Bryan Ekman, dotychczas firma znana była z takich tytułów jak: Need For Speed ​​, Transformers 2: Revenge of the Fallen i Duke Nukem Forever .
Aby dowiedzieć się więcej o MechWarrior Online, zajrzyj na ich kanał na YouTube , odwiedź stronę gry lub śledź ich Twitter @ InnerSphereNews .
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget