Strefa Śmierci: RelaX Kit

RelaX Kit to tekst napisany przez Bartosza 'Bartosha' Majorczyka na konkurs www.gryfabularne.blogspot.com i Fabryki Słów, dotyczący Strefy Śmierci. 
Opisuje on kartę RelaX Kit, zapewniającą sporo wygód żołnierzowi.

Choć z Armią pożegnałem się na dobre i wykorzystuje swoje umiejętności na potrzeby klientów indywidualnych, zawsze z sentymentem wspominam RelaX Kit. Nie byłem typem którego łatwo było utrzymać w koszarach, a po misji nie było nic lepszego niż zrealizować otrzymaną kartę. W ciągu ośmiu godzin ostrego dymania, chlania najlepszej wódy, obsługi profesjonalnych łapiduchów i innych ciekawych rozrywek, wśród których moją ulubioną był masaż pleców robiony przez Grubą Lindsay, zupełnie zapominasz, że kilka godzin wcześniej pancerz uchronił cię przed śmiercią i miałeś okazje dokładnie przyjrzeć się gościowi, którego kilka przed chwilą rozwaliłeś. Dowiedziałem się niedawno, że cywile mogą sobie też coś takiego kupić. Już złożyłem zamówienie…
Morr Kittde, Enklawa Minotaura

Odpowiednia motywacja jest dla żołnierza równie ważna jak niezawodna broń i jasne rozkazy. W idealnym układzie kija i marchewki, kijem zawsze były surowe regulaminy oraz konieczność podporządkowania się najbardziej absurdalnym poleceniom dowódców. W procesie poszukiwania marchewki stworzono coś, o czym marzy każdy wcielony do wojska żółtodziób czekający na swój pierwszy raz w boju.

Karta Relax Kit: marzenie weteranów, mokry sen nowicjuszy. Uniwersalna koszarowa waluta za którą można załatwić niemal wszystko. Karta jest formą dodatkowego wynagrodzenia, przysługującą każdorazowo wszystkim żołnierzom biorącym udział w zadaniach bojowych podwyższonego ryzyka.

RelaX Kit ma postać żółtej karty z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w powierzchnię której wtopiono niewielki układ krzemowy. Aby z niej skorzystać należy odłamać ochronny fragment, po czym gotową do użycia wsunąć w czytnik dowolnego terminalu komunikacyjnego na terenie enklawy, w której został stworzony. Terminal automatycznie nawiąże kontakt z najbliższym Oddziałem Obsługi, który wyśle swojego przewoźnika oraz zarezerwuje miejsce.

Najważniejsza jest kondycja i wie o tym każdy rekrut. Zmęczenie psychiczne i fizyczne oraz odniesione w walce rany skutecznie obniżają zdolności bojowe żołnierza. RelaX Kit dzięki profesjonalnej obsłudze pozwala na zminimalizowanie negatywnych skutków ciężkiej służby. Każdorazowe wykorzystanie karty w jednym z Oddziałów Obsługi pozwala na wybór kilku opcji z ogromnej listy dostępnych usług oscylujących wokół takiej tematyki jak: chętne i usłużne panie lub panowie, trudno dostępne używki, profesjonalna opieka medyczna lub techniczna, posługa religijna, psychoterapeuci, egzotyczne rozrywki i wiele innych.

Przełamanie pieczęci oraz aktywacja karty w terminalu, połączona z rezerwacją upoważnia do ośmiogodzinnego pobytu w najbliższym Oddziale Obsługi oraz realizacji wybranych w trakcie zamówienia opcji.

Hitem ostatnich lat było wprowadzenie podobnej karty na rynek cywilny. Realizacja karty możliwa jest tylko na terenie enklawy.Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget