Strefa Śmierci: konkurs Fabryki Słów i Gier Fabularnych

Kiedy niecały tydzień temu opublikowałem wywiad z Tomaszem Kołodziejczakiem, zapowiedziałem że będą miał dla Was nagrody. I właśnie je mam zamiar rozdać, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Fabryka Słów. Tymi nagrodami będą dwa egzemplarze książki Tomasza Kołodziejczaka pod tytułem Czarny Horyzont. Co trzeba zrobić by otrzymać jeden egzemplarz tej książki?
Na sam początek trzeba zostać fanem strony Fabryka Słów oraz www.gryfabularne.blogspot.com na Facebooku.

Drugie zadanie wymaga nieco Waszej kreatywności. Chodzi o napisanie krótkiej przygody, sceny, charakterystyki postaci, broni lub jakiekolwiek innego wyposażania pochodzącego z uniwersum Dominium Solarnego, w którym to rozgrywa się akcja gry Strefa Śmierci. Wszelkie inne formy literackie są mile widziane, aczkolwiek muszą być powiązane z uniwersum wykreowanym przez P. Tomasza Kołodziejczaka. Jeśli nie spotkałeś się dotychczas z Dominium Solarnym, możesz zapoznać się z książkami Tomasza Kołodziejczaka wydanymi przez Fabrykę Słów lub zupełnie za darmo!
Wystarczy pobrać plik PDF z grą Strefa Śmierci!

Konkurs potrwa do 15 grudnia 2011 roku (włącznie), tak więc jest sporo czasu. Wyniki zostaną ogłoszone tutaj na www.gryfabularne.blogspot.com, a najciekawsze teksty zostaną również tutaj opublikowane. Wystarczy podesłać tekst na mój e-mail z dopiskiem Konkurs STREFA ŚMIERCI.
Wszystko zrozumiałe, prawda? W razie wątpliwości proszę pytać, z chęcią odpowiem.

CZARNY HORYZONT

Książka nominowana do Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego 2011
Szukaliśmy życia w Kosmosie. Zagłada przyszła z innego wymiaru
Czas Gehenny. Europa jest trupem. Świat dogorywa.
Jegrów nie wolno się bać. Czerpią siłę ze strachu przeciwnika. Są mistrzami w pogoni za ofiarą. Nie walczymy z nimi jako emisariusze Dobra. Nie jesteśmy jakoś szczególnie dobrzy. Ale oni na pewno są źli. Zatem walczymy z nimi jako emisariusze normalności. Obrońcy ludzi, którzy chcą żyć w pokoju. Jak Ci nasi przodkowie, którzy stawali przeciwko Leninowi, albo Hitlerowi. Nie byli aniołami, a ich Polska nie była rajem. Lecz to nie znaczy, że zasłużyli na piekło jakie im zgotowano.
Walczymy bo nie mamy innego wyboru. I żeby Polska nie zginęła…
Fragmenty książki znaleźć można na stronie Fabryki Słów, wydawnictwa które jest sponsorem nagród ufundowanych dla Was.
Fabryka Słów sp. z o.o. – polskie wydawnictwo literackie, wydające głównie książki fantastyczne oraz zbiory felietonów politycznych. Pierwszą książką wydaną przez Fabrykę Słów były Kroniki Jakuba Wędrowycza autorstwa Andrzeja Pilipiuka. Oprócz tego wydaje książki m.in. Andrzeja Ziemiańskiego, Eugeniusza Dębskiego, Rafała Dębskiego, Jacka Komudy, Rafała A. Ziemkiewicza, Jarosława Grzędowicza, Mai Lidii Kossakowskiej, Tomasza Pacyńskiego, Jacka Piekary, Anny Kańtoch, Magdaleny Kozak, Mileny Wójtowicz, Tomasza Bochińskiego, Jakuba Ćwieka i Roberta J. Szmidta. Od czerwca 2009 wydawnictwo jest również właścicielem czasopisma "Science Fiction". Po przejęciu redaktorem naczelnym został Rafał Dębski.


Gra fabularna Strefa Śmierci ewoluowała od krótkiej, jednostrzałowej przygody zamieszczonej w w trzynastym numerze Magii i Miecza do serii artykułów. Dzięki zaangażowaniu kilku osób udało się te artykuły zebrać w całość i stworzyć pełnoprawną ponad stu stronicową grę, którą można pobrać ze strony Esensji.  Jej autorami byli Jacek Brzeziński (obecnie CD Projekt) oraz własnie Tomasz Kołodziejczak, który odpowiedzialny był za świat gry. 
Prześlij komentarz

O super, coś napiszę, przymierzałem się do tej gry od jesieni.

dziś za mało osób pisuje, może czas to zmienić? ;D

"Gra fabularna Strefa Śmierci ewoluowała od krótkiej jednostronicowej przygody zamieszczonej w w trzynastym numerze Magii i Miecza do serii artykułów."

Sorry ale w trzynastym MiMie przygoda Strefa Śmierci zajmowała o wiele więcej niż jedną stronę.

http://polter.pl/Konkurs-Strefa-Smierci-w53522 - patrz, Borejko, fandom sie o Ciebie upomnial. ;)

To ja się Seji upomniałem i posłałem newsa do Adama, który jest ostatnią osobą chyba tam zajmującą się grami, nie kotami.

A ja mam pytanie: czy rzeczony konkurs to tylko droga do promocji książki, czy próba zebrania materiału na reedycję systemu?

Szanse na reedycję gry są raczej niewielkie jak sądzę z wypowiedzi p.Tomasza. http://gryfabularne.blogspot.com/2011/11/wywiad-z-tomaszem-koodziejczakiem.html

Promocja książki Nimsarn też to nie jest, bo ona została wydana jakiś czas temu. Po prostu sądziłem że kogoś uda mi się w ten sposób zmobilizować do pracy, a Fabryka Słów mi w tym pomogła.

Tak się tylko pytałem bo książka jest dość luźno powiązana (jeśli w ogóle) z Strefą. A przyznam, że wydanie "Głowobójcy" zaostrzyło mi apetyt i pobudziło nadzieję...

A po za tym to inicjatywa z wszechmiar słuszna ;)

Czekam Nimsarn zatem na Ciebie. Wszak opis np. przedmiotu można zmieścić w kilku - kilkunastu zdaniach.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget