Rozwiązanie konkursu Fabryki Słów

Wczoraj upłynął czas nadsyłania zgłoszeń na konkurs związany z grą fabularną Strefa Śmierci. 
Zwycięzcą został Bartosh, który napisał tekst pt. RelaX Kit i to do Niego właśnie powędruje nagroda ufundowana przez wydawcę książek autorstwa Tomasza Kołodziejczaka -  Fabrykę Słów.  Bartoshowi serdecznie gratuluję, natomiast wydawnictwu Fabryka Słów dziękuję za nagrodę, którą jest książka autorstwa Tomasza Kołodziejczaka Czarny Horyzont.
Gra fabularna autorstwa Jacka Brzezińskiego (między innymi dyrektor projektu przy komputerowej grze fabularnej Wiedźmin) i Tomasza Kołodziejczaka (wielokrotnie nagradzanego pisarza SF, wydawcy, redaktora) jest do pobrania z serwera Esensji zupełnie za darmo!

Fabryka Słów sp. z o.o. – polskie wydawnictwo literackie, wydające głównie książki fantastyczne oraz zbiory felietonów politycznych. Pierwszą książką wydaną przez Fabrykę Słów były Kroniki Jakuba Wędrowycza autorstwa Andrzeja Pilipiuka. Oprócz tego wydaje książki m.in. Andrzeja Ziemiańskiego, Eugeniusza Dębskiego, Rafała Dębskiego, Jacka Komudy, Rafała A. Ziemkiewicza, Jarosława Grzędowicza, Mai Lidii Kossakowskiej, Tomasza Pacyńskiego, Jacka Piekary, Anny Kańtoch, Magdaleny Kozak, Mileny Wójtowicz, Tomasza Bochińskiego, Jakuba Ćwieka i Roberta J. Szmidta. Od czerwca 2009 wydawnictwo jest również właścicielem czasopisma "Science Fiction". Po przejęciu redaktorem naczelnym został Rafał Dębski.
CZARNY HORYZONT 
Książka nominowana do Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego 2011 
Szukaliśmy życia w Kosmosie. Zagłada przyszła z innego wymiaru Czas Gehenny. Europa jest trupem. Świat dogorywa. Jegrów nie wolno się bać. Czerpią siłę ze strachu przeciwnika. Są mistrzami w pogoni za ofiarą. Nie walczymy z nimi jako emisariusze Dobra. Nie jesteśmy jakoś szczególnie dobrzy. Ale oni na pewno są źli. Zatem walczymy z nimi jako emisariusze normalności. Obrońcy ludzi, którzy chcą żyć w pokoju. Jak Ci nasi przodkowie, którzy stawali przeciwko Leninowi, albo Hitlerowi. Nie byli aniołami, a ich Polska nie była rajem. Lecz to nie znaczy, że zasłużyli na piekło jakie im zgotowano. Walczymy bo nie mamy innego wyboru. I żeby Polska nie zginęła… 

Zainteresowanych odsyłam do wywiadów przeprowadzonych na łamach www.gryfabularne.blogspot.com z Tomaszem Kołodziejczakiem i Jackiem Brzezińskim.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget