Nominacje do Game Developers Conference

Od kilku dni można nominować swoje kandydatury do Game Developers Choice Awards.
Nagrody te są  hołdem dla twórczości, kunsztu technicznego czołowych specjalistów z branży gamedev i określane są jako najbardziej prestiżowe wyróżnienia na świecie w tworzeniu gier wideo.


Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się wieczorem, 7 marca w trakcie  GDC 2012 w San Francisco Moscone Convention Center,  natychmiast po rozdaniu innych znanych nagród - Independent Games Festival Awards.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez International Game Developers Choice Awards Choice Awards Network (ICAN), który jest starannie dobraną grupą składającą się z 500 wiodących twórców gier z całej branży gier wideo. Specjalni laureaci są wybierani przez weteranów branży z Valve, PopCap, ngmoco, BioWare, Zynga i innych uznanych firm.

Aby uzyskać więcej informacji o Game Developers Choice Awards lub oddać głos wystarczy odwiedzić oficjalną stronę Choice Awards. (są tam aktualizacje za pośrednictwem Twittera , Facebooka , czy RSS). Nominacje można składać o 04 stycznia 2012 na stronie GDCHA, lub za pośrednictwem serwisu Gamasutra w następujących kategoriach:Regular Awards
- Best Audio
- Best Debut Game
- Best Downloadable Game
- Best Handheld/Mobile Game
- Best Game Design
- Best Narrative
- Best Technology
- Best Visual Arts
- Innovation Award
- Game of the Year


 Special Awards
- Lifetime Achievement
- Pioneer Award
- Ambassador Award

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget