Grudniowy konkurs Bullet BooksKolejny grudniowy konkurs powiązany jest z  wydawnictwem Bullet Books. Zaplanowaliśmy go w ten sposób, by nagrody trafiły pod Wasze choinki.By wziąć udział w konkursie na sam początek trzeba zostać fanem strony Bullet Books oraz Gier Fabularnych na Facebooku.
Konkurs z pozoru może wydawać się prosty, choć wymaga nieco Waszej kreatywności. Chodzi o napisanie krótkiego hasła reklamującego wydawnictwo Bullet Books i/ lub wybraną ich pozycję. Czyli chodzi o coś czym zajmują się copywriterzy.
Wystarczy jedno zdanie, a otrzymasz jedną z książek Bullet Books!
Proste, prawda ?

Począwszy od dnia dzisiejszego, czyli 8 grudnia do 15 grudnia (włącznie) bieżącego roku będziemy czekać na Wasze zgłoszenia.
Wyniki zostaną ogłoszone 16 grudnia na www.gryfabularne.blogspot.com,
Wystarczy podesłać tekst na mój e-mail: borejko (małpa) gmail.com z dopiskiem Konkurs BULLET BOOKS
Wszystko zrozumiałe, prawda? W razie wątpliwości proszę pytać, z chęcią odpowiem.

Fundatorem nagród jest oczywiście Wydawnictwo Bullet Books.
Do wygrania są cztery książki (dla jednej osoby jedna książka).


Dwa egzemplarze dla dwóch osób książki pt. Invocato

Dane książki:
ilość stron: 464
okładka: miękka ze skrzydełkami
wymiary: 129x195 mm
ISBN: 978-83-62382-04-0

Jeśli myślałeś kiedyś o założeniu sobie stryczka, strzeleniu w skroń bądź zanurzeniu się w gorącej kąpieli z brzytwą - zastanów się jeszcze... bo Oni mogą nie zdążyć. Jeśli jednak twoja desperacja zwycięży i wypchniesz krzesło spod nóg, nie zdziw się, jeśli przywitają cię strzały i wstęgi żarzących się liter Inwokacji. Wtedy możesz zacząć się bać, bo oto przybyli ci od Samobójców, a im jest wszystko jedno, czy przeżyjesz.

Istnieje bowiem pozazmysłowa rzeczywistość, dzika i nieustannie głodna, a ty, Samobójco, jesteś w tym świecie astralnym mięsem. Tu nie ma bohaterów - są kule kontra kły i pazury. Tu liczy się spryt, siła i doświadczenie. Nikt nie pochyli czoła nad twoim marnym losem, nikt nie uroni łzy, bo jesteś jednym z tysięcy.

Więc skoro stryczek zacisnął się wystarczająco mocno i trafiłeś już do Miasta Samobójców, pamiętaj o dwóch rzeczach. Pierwsza - nie traktuj lekko żadnej modlitwy, bo ma wielką moc sprawczą. Druga - śmierć dotyka również nieśmiertelnych.

Inne prawa obowiązujące po tamtej stronie znajdziesz na kartach tej historii. Przeczytaj, zanim postawisz krzesło.


Kolejne dwa egzemplarze dla dwóch osób to książki: Sekundę za późno


Dane książki:
ilość stron: 472
okładka: miękka ze skrzydełkami
wymiar: 129x195 mm
ISBN: 978-83-62382-06-4

William R. Forstchen, autor książek trafiających na listę bestsellerów „New York Timesa”, opisuje historię, która jest przerażająco prawdopodobna. Jej bohater John Matherson walczy o życie swojej rodziny oraz ocalenie przed zagładą małego miasteczka w Karolinie Północnej, po tym jak Ameryka przegrywa wojnę, która pogrąża kraj w mrokach nowego średniowiecza. Stany Zjednoczone zostają zaatakowane straszliwą bronią wykorzystującą efekt impulsu elektromagnetycznego (EMP).

Broń ta może już teraz znajdować się w rękach naszych wrogów...

Książka wzbudziła ogromne zainteresowanie jeszcze przed jej opublikowaniem. Dyskutowano o niej w Kongresie Stanów Zjednoczonych, rekomendując jako lekturę obowiązkową, z którą powinien się zapoznać każdy Amerykanin. Równie wysoko ocenił ją Pentagon, zwracając uwagę na fakt, że powieść Forstchena jest wyjątkowo realistycznym spojrzeniem na broń masowej zagłady o przerażającej sile rażenia – fala uderzeniowa może przetoczyć się przez teren całych Stanów Zjednoczonych dosłownie w sekundę, ściągając na kraj niewyobrażalną katastrofę. Jest to broń, przed którą przestrzegał „Wall Street Journal”, pisząc, że może ona spowodować zagładę USA. Kontynuując tradycję tytułów takich jak Ostatni brzeg (Nevil Shute), Fail Safe (Eugene Burdick) oraz Testament (Carol Amen), autor osadza akcję w typowym amerykańskim miasteczku i przestrzega przed tym, co może nas czekać w przyszłości... i być końcem naszego świata.

„W tej mrożącej krew w żyłach, apokaliptycznej książce nasz współczesny świat pogrąża się w otchłani nowego średniowiecza. Forstchen przelał na papier marzenie Osamy ben Ladena, zabierając naszą cywilizację prosto w przepaść”.
Stephen Coonts, autor bestsellerów „New York Timesa”, m.in. Zabójcy

„Wspaniała lektura, świetnie napisana, niebywale wnikliwa”.
Larry Niven, autor bestsellerów „New York Timesa”, m.in. Lucifer’s Hammer

„Umiejętność snucia opowieści polega po prostu na wykreowaniu postaci tak wiarygodnych, że czytelnik nawiązuje z nimi głęboką więź. Forstchenowi tak cholernie dobrze udała się ta szuka w Sekundzie za późno, że przepadłem już po pierwszej stronie lektury, wierząc w każde napisane słowo”.
David Hagberg, autor bestsellerów listy „USA Today”, m.in. Dance with the Dragon

„Ta mrożąca krew w żyłach powieść to ostrzeżenie, że chaos i śmierć można wywołać, odcinając ludzi od prądu. Już teraz zróbcie zapasy żywności, wody, leków oraz baterii. Koszmarna wizja z powieści może stać się naszą rzeczywistością nawet jutro”.
William B. Scott, były redaktor naczelny „Aviation Week & Space Technology” oraz współautor książki Space Wars

„William R. Forstchen jest obecnie jednym z najbardziej interesujących pisarzy w dziedzinie fikcji historycznej i wojskowej”.
Harry Turtledove, autor bestsellerów „New York Timesa”, m.in. The Guns of the SouthO Bullet Books

Wydawnictwo Bullet Books powstało na początku 2010 roku i stale wzbogaca swoją ofertę wydawniczą. Naszym celem jest wydawanie książek głównie beletrystycznych na najwyższym poziomie edytorskim i wizualnym, adresowanych do wymagających czytelników, którzy potrafią docenić dobrą książkę.

Każdy z przesyłanych do nas skryptów jest oceniany i wybierany indywidualnie, aby potem mogły one stworzyć tę unikalną grupę wyselekcjonowanej, porywającej literatury.
Podczas przygotowywania książki do druku, nic nie jest pozostawiane przypadkowi. A wszystko po to, by każdy czytelnik, który weźmie książkę sygnowaną inicjałami  poczuł się wyjątkowo.

Chcemy mieć pewnosć, że ludzie są świadomi, iż Wydawnictwo Bullet Books szanuje czytelników. Dążymy do tego, aby książki z logo  były dla nich gwarancją niezapomnianej przygody oraz przyjemności z czytania.

Bullet Books to także odpowiednie wydawnictwo dla autorów, którzy chcą zadebiutować i dotrzeć ze swoją książką do dużej rzeszy czytelników, co zapewnia nasza rozbudowana sieć dystrybucyjna i promocyjna.

Obecnie publikujemy powieści:

sensacyjne - seria "Z Nabojem”,
historyczno przygodowe - seria "Z Gladiusem",
kryminalne - seria "5 Click",
przygodowe - seria "Compass",
romantyczne - seria "Z Różą",
thrillery - seria "Czarna Wdowa",
horrory - seria "Czarna Seria",
fantastykę - seria "Gorgo"
oraz poradniki biznesowo inwestycyjne - seria "Business Lounge".

Uwagę poświęcimy także historii, jej tajemnicom czy kontrowersyjnym interpretacjom. Planujemy także publikacje literatury młodzieżowej i książek kucharskich.

Wydawnictwo Bullet Books popularyzuje wśród polskich czytelników twórczość najpoczytniejszych pisarzy zagranicznych, takich jak Craig Smith, William R. Forshten, Tom Horn, Mark Keating, Russell Whitfield, Alex Rifle, a także promuje autorów polskich, a wśród nich Jerzego Wlazło i Agnieszkę Tomaszewską.

W niedługim czasie zatem, będziemy mieć przyjemność przedstawić Państwu bogaty wybór książek, wypełniony oryginalnymi osobowościami twórczymi, ciekawymi stylami oraz poetyką pisarską. Wspólną zaś cechą będzie talent i nowatorstwo, które wzbudziły nasze zainteresowanie oraz entuzjazm i do których odkrycia serdecznie Państwa zapraszamy. Nasze książki dostarczą Państwu szerokiej gamy niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Gwarantujemy!

Sprawdź promocje na  www.bullet-books.com

Prześlij komentarz

Pytanie: Czy jest limit nadsyłanych propozycji przez jednego uczestnika?

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget