Pfff+ patronuje DND 5 ed !

Pan Enc już spostrzegł wywiad z Panem Artutem i zatytułował swój wpis Arcyciekawy wywiad z Artutem.
Nie wiem jakimi intencjami się kierował Pan Enc pisząc kilka zdań o tym wywiadzie (dokopać Arturowi Machlowskiemu, P+ czy obu jednocześnie).

Pisze jednak: "Zaczynam się bać, czy przypadkiem ISA nie była mniejszym złem."
Ja się nie boję. ISA nie miała żadnego przepływu informacji. ISA nie miała żadnej promocji poza informacją o planowanej promocji przez Pana Szefa Promocji D&D na konwentach na Polskę Wschodnią, Zachodnią i Wolin Mateusza 'Zsu-Et-Am' Kominiarczuka. Itd. Nie chce mi się wytykać wszelkich błędów, bo będzie jak z Kłentonówką.

Moim zdaniem ów wywiad pokazuje profesjonalizm Artuta i obnaża nieudolność przepytującego go, Pana Redaktora Tomasza 'Radnona' Cybulskiego. Iście stoicką niekompetnecją wykazał się również wspomniany wyżej Pan Mateusz, który doskonale wypełnił swoją rolę redaktora, wydając zgodę na druk tekstu, z którego nic nie wynika (publikacja na zasadzie jest nowinka - klikną może AdSense przez przypadek też - a najważniejsze jak wiadomo jest piefdolniecie). Zresztą doskonale przypadłość opisał Tomasz Lis na łamach portalu Forbes:
...Czytam nagłówek „Polak w Realu Madryt”, a okazuje się, że 16-latek dostał się do szkółki piłkarskiej! By ludzie czytali wiadomości, z małpią zdolnością doprowadza się rzeczy do absurdu. Wyciska się z wiadomości to, co najciekawsze, podkręca, robi z błahostek istotę informacji ...


Czemu wypowiedzi Aruta odbieram jako celne ? Przecież są wymijające!
Albowiem taka jest Jego rola. Współpracując z profesjonalistami zobowiązany jest do utrzymywania w tajemnicy informacji dotyczących spraw przedsiębiorstwa, które dających mu zarobić na bochenek wódki.

Który pracownik WotC o zdrowych zmysłach zdradzałby szczegóły dotyczące kolejnej wersji jednej z najlepiej sprzedających się gier ?
Wyłącznie  ktoś kto chce zostać zwolniony z tejże firmy (czyli kolokwialnie strzela sobie w stopę) lub wykorzystuje popularny w branży "przeciek kontrolowany"...  A Pff+. to raczej nie miejsce na takie donosy.

Po prostu Panowie Redaktorzy Pff+ tak zatracili się w swoim utopijnym świecie legitymacji dziennikarskich, iż sądzą że każda firma jest zorganizowana na wzór polterroidealny. A tak nie jest.
Są redakcje dziennikarskie (nawet w świecie polskich gier), które są zorganizowane w profesjonalny sposób. Są kompetentni korektorzy i redaktorzy (nie piszę tu oczywiście o Vłce).
By prowadzić taką redakcję trzeba być kompetentnym i zaangażowanym. I posiadać jeszcze sporo przymiotników in plus, a nie P+.

PS. Czekam aż Dział Nałki przeprowadzi wywiad z szefem Apple, dotyczący spekulacji nt. iTV

Prześlij komentarz

Trafne spostrzeżenia milordzie.

Mości Borejko, a nie macie wrażenia, że Artut odpowiada wymijająco nie tylko dlatego, że jest za wcześnie, by odpowiadać na takie pytania, ale przede wszystkim dlatego, że nie bardzo czai, o co w ogóle go Randon pyta?

Dla mnie przez te wszystkie odpowiedzi (zwłaszcza z dygrasjami o paleniu papierosów) przenika jeden, wielki przekaz: N-E-M-O.

Enc - a powiedz cos nowego. Swietlane lata zvalkirii mi sie przypominaja - bylo glosno, ale pusto w srodku. ;)

Dziękuje Mospanie Krzemień.
Panie Enc i w tym jest li prawdy część co piszesz. Tylko zważ że Randon nie wie o co pyta. Tak więc publikacja sensu nie ma, bo i po co pytać o 5ed.DeDe...
A sViatłość viekuista niech sVieci Panie Seji.

Randon nie wie o co pyta? IMO wie, tylko Artut nie bardzo wie o co jest pytany :) Część pytań owszem, jest bez sensu (szczegóły jeszcze zanim CDP przejął dystrybucję? kamaaan), ale na część pewnie odpowiedź mogła by paść.

Panie Enc, nie wiem czy jako jeden z pierwszych napisałem do Artuta coby z nim zrobić wywiad, bo tak wcześniej robiłem z R@Lem, Galmadrinem etc. Tylko że tu wiedziałem że kaliber jest inny i zwlekałem z wywiadem bo spodziewałem się odpowiedzi: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Galmadrin mi odpowiedział normalnie, o R@Lu zdaje się że Smartfox napisał że dowiedział się więcej niż z zapowiedzi Rabatyki.
Dziś mniej więcej to samo napisałem rano przed tym wpisem Atutowi in prv, co stoi tu.
I sedno. Artut startuje w szrankach troszkę większych niż V-Komandoria, ma prawo się motać. Rzetelny Parter raczej nie powinien. Zresztą ja sam nie mając redakcji i korekty takiego wywiadu bym nie puścił u siebie bo i po co? Służy on wyłącznie buzzowi jak to przytoczyłem T.Lisa.
By o researchingu nie wspomnieć.

Wszystko okay, ale obu stronom powinno zależeć na udanym wywiadzie. Tymczasem wyszedł potworek, wydmuszka. Żadnej treści poza informacją: "CDP jest duże, ładne i skuteczne". I w tym zgadzam się z Encem.

Ale to o Artucie, smartfox wiedzieliśmy już wcześniej. Np. w przypadku druku reklamowego, który był Oficjalnym Pismem V itp.

Powiem szczerze, że nie bardzo wiem, o co chodzi. W sensie, że on taki jest?

Mnie się wydaje, że powinno być tak. Randon pyta Artuta o wywiad, podsyła pytania, Artut odpowiada, że wrócą do tematu za miesiąc, dwa - jak będzie w stanie odpowiedzieć konkretnie.

I na tym stanęło w moim przypadku.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget