Cradle - przygodówka z otwartym światem

Niezależne, ukraińskie studio Flying Cafe For Semianimals zapowiedziało na wiosnę tego roku science-fiction FPP pod tytułem Cradle. Gra powstaje na PC, wykorzystując silnik Unigine, choć w planach są także wersje na Mac i Linux. Gra przygodowa wyróżniać ma się otwartym światem, elementami odnoszącymi się do różnych kultur i epok, sporą ilością unikalnych interaktywnych obiektów zapewniających dodatkowe wątki czy bonusy dla gracza. Nie braknie alternatywnych zakończeń gry.


Nad grą pracuje dwanaście osób, które zdobyły doświadczenie przy pracy nad takimi tytułami jak: Heroes of Might and Magic 5, Allods Online, Ascension to the Throne czy S.T.A.L.K.E.R. Samo studio założone zostało początkiem 2011 roku. 
Cradle ma być grą . Fabuła ma być zbudowana wokół relacji bohatera i zmechanizowanej dziewczyny, która w tajemniczych okolicznościach znalazła się razem z bohaterem w jurcie mongolskiej pośród pustynnych wzgórz. Gracz ma na celu przywrócenie utraconych funkcji jego towarzyszki i wspólnie odkryć tajemnicę opuszczonego parku rozrywki znajdującego się niepodal jurty.
Źródło: Gry OnLine

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget