CD Projekt dystrybutorem WotC!

Niecałą godzinę temu CD Projekt poinformował że Wizards of the Coast wprowadza zmiany w organizacji dystrybucji na terenie Polski. Z dniem 31-go grudnia 2011 firma ISA Sp. z o.o. przestanie być oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Wizards of the Coast na rzecz CD Projekt Sp. z o.o. ,  która to spółka wraz z nowym rokiem stanie się nowym polskim dystrybutorem produktów z WotC.

"Wizards of the Coast będzie ściśle współpracować z firmą CD Projekt w celu efektywniejszego wsparcia programu Wizards Play Network w sklepach na terenie Polski. Pozwoli to na rozwój sceny turniejowej, co zaowocuje wzrostem liczby graczy. "To dla nas wielki zaszczyt móc współpracować z firmą Wizards of the Coast"- mówi Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CD PROJEKT."Mam nadzieję, iż nasza współpraca przyczyni się do promocji marki Wizards of the Coast w Polsce oraz pozwoli na zwiększenie liczby sklepów objętych programem Wizards Play Network , a także poszerzenie środowiska graczy." Po 15 latach współpracy, Wizards of the Coast pragnie podziękować firmie ISA Sp. z o.o. za ich poświecenie i pomoc oraz życzy jak najlepiej w nadchodzących przedsięwzięciach."

Więcej informacji na stronie CD Projekt

Prześlij komentarz

Teraz to się parodia jakaś zrobiła. Wydaja Monster Manuala do dedeków 4 ed. a teraz WotC zaczyna współpracować z CDProjekt olewając ISĘ? Strange...

Nie lubię gdybologii, ale sądzę że jest tak jak pisze Seji - może musieli wywiązać się z umowy i wydać podręcznik PL. Natomiast najistotniejsze jest to, że dystrybutor to nie wydawca.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget