Almanach blogowy #2 - ankieta KB RPG

Udało mi się zebrać odpowiednie quorum do stworzenia drugiej edycji Almanachu Blogowego.
To niewątpliwe dobra wiadomość, pomimo że jedna osoba z ubiegłorocznego składu odpadła, to kolejna dołączyła na jej miejsce. Jeśli jednak masz ochotę nas wspomóc w przygotowaniu drugiej edycji Almanachu zapraszamy do współpracy.

Czym jest KB RPG ?
Karnawał blogowy to piękna inicjatywa 
Darcane
...kb to już marka...
Redaktor Naczelny P+ Maciej Reputakowski
Karnawał nie ma końca !
Paladyn
Karnawał blogowy RPG to inicjatywa, którą zapoczątkowałem w 2009 roku na wzór zachodniego Carnivale RPG. Idea jest niezwykle prosta jedna osoba wyznacza temat powiązany z roleplaying games, zaś blogerzy wyrażają swoje opinie w postaci wpisów na swoich blogach. Po umownych  trzydziestu dniach pałeczka zostaje przekazana kolejnemu blogerowi, który proponuje kolejny temat.

Przez te dwa i pół roku odbyło się 26 edycji, napisano ponad pół tysiąca wpisów. Pojawił się pierwszy wpis angielskojęzyczny, został pobity rekord ilości uczestników w jednej edycji (34 osoby!). Powstał blog i strona na Facebooku poświęcona KB RPG.
Siła !!!
Słów brak. To naprawdę świetna inicjatywa.

Czym jest Almanach blogowy? 
Almanach blogowy to podsumowanie dwunastu edycji karnawałowych. W publikacji tej zawierają się najciekawsze wpisy wyłonione przez głosowanie, w którym uczestniczyć może każdy. Wystarczy wypełnić poniższą ankietę i wybierze z każdej edycji po dwa najciekawsze wpisy.
Z doświadczenia wiemy, że to trudne - przypomnienie sobie masy artykułów, które spreparowaliśmy na łamach blogów poświęconych RPG przez cały rok.
Mamy nadzieję że zechcesz jednak poświęcić ten czas - ten wybór daje Tobie jednak moc decyzyjną o tym co znajdzie się wewnątrz Almanachu Blogowego #2. Miesiąc czasu powinien wystarczyć na dokonanie odpowiedniego wyboru.

Podobnie jak w upływającym roku poproszę też o głos osób, które prowadziły konkretne edycje, a więc Sethariela, Aureusa, Enca, Nimsarna, Piastuna, Quendiego, Darcane'a, Sethariela, Krzeminia, Sejiego i Blanche. Oni wyłonią po jednym najciekawszym wpisie edycji którą to prowadzili.




PS. Kolejną edycję Karnawału poprowadzę ponownie ja. O rozpoczęciu 27 edycji oczywiście poinformuje.
Tagi:

Prześlij komentarz

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale w każdym polu powinno się wpisać po dwa typy? Jeśli tak, to chyba nie jest to dość jasno powiedziane i obawiam się, że dostaniesz wyniki z jednym typem per edycja, miast dwóch.

Dzięki za sugestię zaraz edytuję!

W spisie wpisów kilku wpisów brakuje! Skandal! Spisek!

A serio... nie ma moich wpisów z KB RPG #20 i KB RPG #18.

Może jeszcze czegoś brakuje, ale egocentryk ze mnie i patrzę tylko na swoje.

przebicie się przez to wszystko i wypełnienie ankiety, to masakra, ale do zrobienia. Zrobiłem.

@ neurocide: Wiem Neuro! W tamtym roku był ten sam problem i dlatego monitowałem i apelowałem, aby ankiety robić po każdej skończonej edycji. Wyszło jak wyszło - kilka osób zrobiło swoje PDFy, większość nie i ... tak się to kręci.
@Sethariel: Redakca nad tym pracuje, przenieśliśmy sprawę do działu natychmiastowych interwencji korektorskich, ale wiesz jak to bywa. Starsza korektorka gryfabulrne.blogspot.com rodzi, a jej zastępca jest na urlopie. Ciężko upilnować zaplecze korektorów samemu, zwłaszcza gdy ma się zainstalowanego Skyrima i są problemy z odebraniem dziennikarskich legitymacji biometrycznych.

Ankieta wypełniona i wysłana.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget