Steampunkowy MMORPG: City of Steam

Machinist Games od kilku lat pracuje nad przeglądarkowym, steampunkowym MMORPG zatytułowanym City of Steam. Gra ukaże się początkiem przyszłego roku, jednak już dziś wzbudza spore zainteresowanie.
Rozgrywka toczyć ma się w świecie, którego trzon stanowią stale obracające się koła zębate. Jak to w steampunku, będzie mariaż magii z techniką. Cztery żywioły znane z naszego świata zastapione zostaną poprzez rdzę, węgiel, olej oraz parę.
Pomimo standardowych steampunkowych elementów, dosyć ciekawie zapowiadają się rasy występujące w grze. Przykładowo krasnoludy to istoty stworzone w olbrzymich podziemnych fabrykach, a ich ciała złożone są z metalu i żywej tkanki. Ich posiłek stanowi węgiel i olej, zaś ich mechanizm czyszczą mocnym alkoholem.

Istotnym novum w grach MMORPG może być inwencja i wkład w tworzenie gry przez samych graczy np. pisząc artykuły do gazet ze świata będziemy zarabiać walutę ze świata gry. Gra ma być darmowa, jednak model mikropłatności będzie pozwalał na zakup artefaktów i innych bonusów nader często spotykanych w tego typu grach. Prawda że brzmi zachęcająco?
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget