Rozpoczyna się Szczecin GameShow

Za dwie godziny w Szczecinie rozpocznie się jedna z największych imprez poświęconych grom wideo i nie tylko. Wydawnictwo Portal będzie prezentował Neuroshimę Tactics oraz Neuroshimę HEX, a zapewne pojawią się i inni wydawcy gier tradycyjnych.25-27 LISTOPADA – SZCZECIN GAMINGOWĄ STOLICĄ POLSKI
3 ed. Szczecin GameShow 2011
miejsce: Galeria Turzyn – ul. Bohaterów Warszawy 40 godz. 10-18

Szczecin GameShow to święto miłośników gier! Królowały będą gry elektroniczne ale nie zabraknie gier fabularnych, strategicznych oraz gier planszowych. Wszystko to już 25-27 listopada w nowej Hali Turzyn.

Szczecin Game Show to impreza dla całych rodzin. Impreza będzie miała formułę imprezy na której bezpieczną i zdrową rozrywkę znajdą i młodsi i starsi uczestnicy.
Zgodnie z zamysłem Organizatorów GameShow ma łamać stereotypy dotyczące gier. Stereotypy mówiące o tym, że gry są niebezpieczne dla dzieci czy też, że nie wymagają aktywności ruchowej.
Będzie to wydarzenie, gdzie tysiące ludzi, spotka się z zupełnie nowymi formami multimedialnej rozrywki. Spotkanie to będzie miało charakter w pełni interaktywny, tak, aby każdy mógł osobiście przetestować prezentowane produkty.
Poprzednie Game Show zgromadziło blisko 20 tys. odwiedzających z całego województwa i Polski. Zainteresowanie i zaangażowanie uczestników było bardzo duże, stąd też i w listopadzie nie można było pominąć tego rodzaju imprezy.

GameShow – multimedia i gaming elektroniczny  

Nowinki w świecie gier będzie prezentować wszystkie największe firmy. Na ich stoiskach będzie możliwość bezpłatnego testowania najmowych produktów, uzyskania cennych porad oraz usług.
Dla fanów gier elektronicznych będzie niespodzianka w postaci turniejów dla graczy oraz dla casuali .
Dla graczy przygotowaliśmy min tytuły :
- StarCraft 2
- Counter Strike 1.6
-  Leage of Legends

GameShow dla miłośników tradycji

Dla osób, które wolą stare, sprawdzone gry też przygotowano coś specjalnego. Dzięki pasjonatom z grupy Retro Games, będzie można cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie wspaniałe chwile związane z grą na legendarnych komputerach i konsolach. Na stoisku Retro Games udostępnionych będzie 16 stanowisk, na których będzie można zagrać w największe przeboje z komputerów Atari, Commodore, Amiga.

GameShow dla żądnych wiedzy

SGS 2011 to nie tylko świetna zabawa, ale i prawdziwa nauka. W myśl zasady edukacja poprzez rozrywkę skierowanej dla całych rodzin będzie można zobaczyć m.in. Cashflow- gre planszową, której celem jest nauczenie graczy koncepcji inwestowania i zarabiania pieniędzy. Jest to jedyna gra ekonomiczna dopuszczona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako środek edukacji finansowej. Liczne prelekcje i konferencje zainteresują rodziców, młodzież jak i miłośników gamingu.

GameShow dla dzieci i młodzieży

Atrakcyjne zabawy i konkursy z przedstawicielami grupy Edurobot.pl oraz Lego będą tym, co szczególnie może zainteresować najmłodszych. Wykorzystując edukacyjne zestawy klocków LEGO WeDo i LEGO Mindstorms NXT dzieci i młodzież zaprojektuje, zbuduje i zaprogramuje roboty poznając podstawy robotyki. Zorganizowano: sektor edukacyjno-opiekuńczy przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat, sektor edukacyjny przeznaczony dla dzieci od 8 lat oraz sektor zabawy, gdzie całe rodziny będą mogły spróbować swoich sił w zabawie z robotami.

LEGO GAMES to kolejna atrakcja dla dzieci- innowacyjna kombinacja 2 typów zabawy– kultowych klocków LEGO z grą planszową, stworzą niebywałą okazję, by pobudzić dziecięcą wyobraźnię.

Game Show – Dolina Krzemowa

Strefa nowości elektronicznych, informatycznych. Przedstawienie firm i ich dorobku także naukowego. Główne firmy pretendujące do tworzenia Polskiej Doliny Krzemowej.
Najnowsze TV, Konsole, urządzenia elektroniczne, oprogramowanie.

Game Show – scena z mnóstwem atrakcji


SGS to także koncerty i atrakcje na scenie. Gwiazdą 3 edycji Szczecin Game Show będzie gwiazda której tożsamość poznacie już wkrótce na stronie www – gwarantujemy że będzie to HIT. Nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz prezentacji najnowszych gier. Na stałe już w program SGS wpisały się wybory Miss SGS i konkursy na najlepsze gry.

GameShow dla rodziców i nauczycieli

W ramach Szczecin Game Show 2011 odbędzie się seminarium, które będzie towarzyszyć imprezie głównej.
Przedstawiciele organizacji SPIDOR, która podpowiedzą rodzicom jak odpowiedzialnie wybierać gry dla swoich pociech. Będzie to prelekcja w postaci „zabaw kontrolowanych”, która ma uświadomić słuchaczom obowiązujące kryteria oceny gier ze względu na wiek odbiorcy i treści zawarte w grze.  Przedstawiciele Zjazdu Twórców Gier na swoich prelekcjach przedstawią wszystkim chętnym jak pisać gry, jakie aplikacje nadają się do tego celu najlepiej i pod jakie platformy

GameShow – zona akcesoriów

Oczywiście SGS to także szeroka gama akcesoriów komputerowych i gadżetów elektronicznych. Najnowsze pady, myszki, kamery, głośniki – porównać, dotknąć a nawet zakupić. Wczystko dla was.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget