Zwoje z wzgórz Tseji

Wielki Przedwieczny S'Eji pisze o odurzających wspomnieniach, które uporczywie powracają mu w pamięci od momentu kiedy to pierwszy raz ujrzał, martwy, antarktyczny świat.


Teraz Wielki Przedwieczny przysiadł na szczycie monolitu obok swego portalu. W jego przerażających oczach odbijają się  przeklęte rytuały, okrucieństwo i rozlew krwi przywołany z ogarniętych ciszą wzgórz. Łypiąc, spogląda teraz w dół na swych zwierzęcych wyznawców....

Nawet gdy zakryć oczy nie uda się nie zauważyć wielkich, amorficznych kształtów, płynących w górę z tego przeklętego miejsca oraz Jego Starych Zgniłozielonych Wyznawców lewitujących nad drzewami niczym chmura żywego płomienia. 
Ogromne, obrzydliwe teksty odbijają wszelkie przeklęte okropności i ohydne tajemnice śpiące w miastach pod powierzchnią morza. Dotychczas unikały dziennego światła pośród jaskiń od zarania pogrążonych w mroku.

Specjalnie dla niesamowitych, pierwotnych istot z demonicznego płaskowyżu Fun'Dom, dla Mi-Go Tschy Nie Mi-Go i przerażającego człowieka śniegu z Himalajów Plus prezentuje swoje Manuskrypty Pnakotyckie z ich praludzkimi implikacjami o kulcie Cthulhu, o "Necronomiconie", o bezkształtnym Tsathoggua z hiperboreańskich legend... 
Otwórz Wrota Szaleństwa a wrócisz szalony niczym wszystkie istoty z płaskowyżu Fun'Dom!Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget