Skyrim: Echa Hrothgar #2

Wieści dotyczące gry Skyrim

Sierpień bez wątpienia był dobrym miesiącem dla osób czekających na premierę TES V: Skyrim. Poznaliśmy bowiem wiele nowych i ciekawych informacji, a także mieliśmy okazję ujrzeć pewne elementy gry na własne oczy.
Zacznijmy od dwóch najważniejszych. Przede wszystkim trzeba pogodzić się z tym, że gra wymagać będzie aktywacji w systemie Steam. Wielu osobom się to nie podoba, nie można jednak raczej liczyć na jakiekolwiek zmiany w tej materii.

Drugą informacją jest to, że w trakcie trwania Quakeconu ujawniono zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry. Nazwa ta jest wyjątkowo trafna, bowiem 600 zł to spora suma, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że na zestaw składają się figurka Alduina, artbook i dvd z materiałami związanymi z projektowaniem i tworzeniem gry. W porównaniu z wieloma innymi kolekcjonerkami jest więc drogo i ubogo. Jeśli ktoś chciałby jednak zamówić te wydanie w polskich sklepach może mieć problem - póki co żaden nie sprzedaje jego pecetowej wersji. Szczegóły na ten temat w tym miejscu.

O wiele przyjemniejszą niespodzianką było pokazanie zestawu przykładowych twarzy, jakie można stworzyć w skyrimowym facegenie. W tej materii widać wyraźne postępy od czasów Obliviona - zarówno w samym ich wyglądzie, jak i możliwościach, jakie stają przed graczem. Do tego całość ma być niezwykle prosta w obsłudze i przyjazna użytkownikowi. Tak więc, jeśli marzy się komuś postać naznaczona bliznami czy ślepa na oboje oczu, to wystarczy kilka kliknięć i gotowe!
Zobacz jak będzie wyglądać wszystkie 10 ras zamieszkujących Tamriel.

Także dla znanej już przez Was Prasówki Skyrimowej był to dobry miesiąc - dzięki materiałom związanym z Quakeconem i Gamescomem doczekała się aż czterech odsłon, w których mogliśmy m.in.: poznać garść statystyk związanych z rozgrywką; dowiedzieć się o zmianach w systemie alchemii i tego, że na konsolach mody (póki co) jednak nie zagoszczą; jak wyglądać ma kontrola nad naszymi towarzyszami i jakie stworzenia będziemy mogli złapać; a także, dlaczego firma nie ujawniła jeszcze wymagań sprzętowych gry i co będzie musiał posiadać każdy kowal. Oczywiście nie są to wszystkie informacje w nich zawarte - całość musicie jednak przeczytać sami.

Na naszej stronie pojawił się także kolejny artykuł z serii Fakty ze Skyrim, w którym opisaliśmy - bazując na wrażeniach i relacjach dziennikarzy z całego świata - nieco dokładniej wiele kwestii związanych zarówno z możliwościami naszej postaci, jak i z otaczającym ją światem. W tym tego, jakich gildii możemy się spodziewać, i dlaczego Mroczne Bractwo może być znów równie mroczne, jak w Oblivionie. Czytaj całość.

Relacje, nawet te z pierwszej ręki, mają jednak to do siebie, że czasem znajdziemy w nich informacje odbiegające od prawdy albo wymagające uściślenia. Wiele z nich prostuje na swoim Twitterze Pete Hines - w przerwach między odpowiadaniem na różne pytania związane z grą - a my zbieramy dla Was jego wypowiedzi w naszym temacie Skyrim na Twitterze.
Autor: Karpik
Portal Clockwork City to społeczność graczy skupiona wokół gier z serii The Elder Scrolls. Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek częścią tej serii, jej światem lub rozszerzeniami do tych gier koniecznie powinieneś odwiedzić Clockwork City.

Prześlij komentarz

Ciekawe, ciekawe... może być pierwszą częścią serii, której nie ciepnę w kąt po dwóch tygodniach sporadycznego grania. ;p

Ciekawe bo ja miałem z ostatnimi dwoma edycjami tak jak piszesz. Potem po kwartale odpoczynku wsiąkałem w nie na baaardzo długie okresy czasu.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget