Nowości z wydawnictwa White Wolf

White Wolf rozpoczął współpracę z internetowym sklepem DriveThruRPG już jakiś czas temu. Ludzie z ICv2 mieli okazję porozmawiać z Matt'em McElroy'em i Shane'm DeFreest'em o ich nowej w trakcie tegorocznego GenConu.
Z informacji, które im przekazali wynika że niektóre pozycje cyfrowe w formacie PDF będą różnić się od wersji drukowanych. Jako przykład podano Adventure Guides, które będzie łączyć trzy różne przygody z PDF w jednym fizycznym podręczniku.

Niektóre z materiałów nie będą dostępne tradycyjnymi kanałami sprzedaży, a wyłącznie poprzez Drive Thru RPG. Jedną z takich pozycji ma być The Vampire Translation Guide, podręcznik pozwalający na konwersję starszych edycji.
DeFreest zdradził też kilka szczegółów na temat nadchodzącego podręcznika Edition 20th Anniversary of Vampire: The Masquerade. Podręcznik początkowo będzie sprzedawany bezpośrednio przez White Wolf w wersji deluxe. Specjalne wydanie Grand Masquerade będzie dostępne dla uczestników w trakcie konwentu White Wolf'a w Nowym Orleanie w przyszłym miesiącu. Potem i PDF i wersja drukowana będzie oferowana w sprzedaży również poprzez DriveThruRPG. Wersja 20th Anniversary Edition nie będzie zgodna z obowiązującymi obecnie zasadami,ma być to w zasadzie Vampire The Masquerade "po liftingu".
Więcej szczegółowych informacji w tym miejscu
Źródło i fotografia: ICv2

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget