Emergency 2012: Wyniki konkursu z Techlandem21 sierpnia b.r. na gryfabularne.blogspot.com pojawił się konkurs współorganizowany z Techlandem. Chodziło o odpowiedź na następujące pytanie: Co urzekło Ciebie w grach z serii EMERGENCY ? Nadeszło sporo zgłoszeń spośród których wyłoniono trzech trzech szczęśliwych zwycięzców.
Są to:

Wspaniała fabuła - każda misja różni się od drugiej. Scenariusz misji jest bardzo dobrze przemyślany i każda kolejna misja jest coraz trudniejsza. Możemy jako szef akcji ratunkowych kierować policją, strażą pożarną, pogotowiem i innymi służbami, ale najbardziej urzekło mnie to, że mogę wcielić się w role dyspozytora straży pożarnej, której od wielu lat jestem pasjonatem i moje wolne chwile zmierzają właśnie w tym kierunku. Osobiście grałem w każdą edycję serii "EMERGENCY" . Obecnie zatrzymałem się na "4" i mam nadzieję , że dzięki blogowi "gryfabularne.blogspot.com" na niej się nie skończy i wygram tą wymarzoną "2012".
Kamil Turek
Mnie najbardziej w Emergency urzekło .... hmm Kupiłem sobie Em3 i chyba z rok cały czas w nią grałem .... Polowałem na Em4 i pewnego razu w pewnym sklepie znalazłem ... pudełkową wersję EMERGENCY 4. Grałem w nią chyba 2 lata aż w końcu odkryłem mody potem cały czas grałem (wraz z modyfikacjami ). W 2010 roku zacząłem tworzyć .... na początku nie wychodziło mi nic ale po błędach nadchodzi sukces i to nie jeden ... Teraz modeluję własną mapę i cały czas nadal kocham tą serię ... Czasem gra mnie zaskakiwała czasem powodowała dreszczyk, przejęcie i zawsze te EMOCJE ... I za to kocham EMERGENCY ...
Maciek
W serii gier Emergency urzekła mnie unikalna tematyka oraz mnogość pojazdów, personelu i sprzętu, które są dostępne w każdej odsłonie. Z całą pewnością nie bez znaczenia jest mnogość modyfikacji, które powstały do gier z tej serii jak również świetny klimat wśród międzynarodowej społeczności graczy i osób tworzących te modyfikacje. Swój klimat posiada również grafika w tych grach oraz doskonale dobrane dźwięki. Możliwość tworzenia własnych modyfikacji dodających polskie modele, nowe skrypty znacznie rozszerzające możliwości oferowane standardowo spowodowały, że od przeszło pięciu lat jestem fanem gier z tej serii i czynnie udzielam się wśród społeczności fanów tworząc dodatki cieszące się dużym uznaniem na arenie międzynarodowej.
Krzysztof Zaremba

GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM!

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget