Skyrim: Echa Hrothgar #1

Wieści dotyczące Skyrim

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią rozpoczynamy cykl informujący o TES: Skyrim. W pierwszej części wydarzenia i informacje o Skyrim z miesiąca lipca. Autorem poniższych wieści jest Karpik, więcej szczegółów na temat piątej części gry znajdziecie zawsze na stronie www.skyrim.pl.
Najważniejszym skyrimowym wydarzeniem jakie miało miejsce ostatnimi czasy były bez wątpienia targi E3. Wydarzenie to przejdzie do historii zarówno ze względu na rozmach, z jakim promowano grę, jak i treść - Bethesda zaprezentowała na zamkniętym pokazie niemal półgodzinny gameplay, z którego kilkanaście minut może zobaczyć każdy. Warto wiedzieć, że od tego momentu nie pokazano żadnych nowych materiałów filmowych - krążący po sieci gameplay z ComicConu to zaledwie marny wycinek tego, co mogliśmy zobaczyć na E3.

Informacje jakie uzyskaliśmy ostatnio nie ograniczają się jednak wyłącznie do tego, co pojawiło się na targach - wiele informacji pojawiło się na łamach pism i serwisów branżowych, dla wygody czytelnika zebraliśmy je w naszą Prasówkę - z części pierwszej  dowiedzieć się można m.in. paru faktów o smokach zamieszkujących Skyrim, a w drugiej ujawniamy, czym Bethesda chce zachęcić fanów do zamówienia gry w preorderze - i jak sama gra będzie się prezentować na naszej półce.

Najważniejszym wydarzeniem lipca pozostaje wywiad, w którym członkowie ekipy tworzącej grę odpowiedzieli na pytania fanów. I choć lekki niedosyt może budzić fakt, że spośród tysięcy nadesłanych pytań wybrano zaledwie 25, niosą one ze sobą sporo ciekawych informacji - w tym o novum w serii jakie stanowi możliwość wzięcia przez naszą postać ślubu, czy wyjaśnienie, dlaczego nie powrócą pewne elementy znane z Morrowinda, których brak fani niejednokrotnie wypominali najnowszym częściom serii.
Na koniec zaś mamy parę ciekawostek okołoskyrimowych - powyższy film szczególnie polecamy miłośnikom Minecrafta,  drugi bez wątpienia przypadnie do gustu osobom, które uważają, że muzyka 8 -bitowa bije na głowę to, co możemy w grach usłyszeć dzisiaj.
Z faktu, że ostatnia pozostanie li tylko ciekawostką powinni zaś chyba cieszyć się wszyscy.

Wysokie Hrothgar to wioska leżąca na Gardzieli Świata gdzie zamieszkują Szarobrodzi, najpotężniejsi z użytkowników Głosu [czyli Thu'um czy, jak wynika z materiałów o Skyrim, Smocze Okrzyki]. Żyją w izolacji, bo ich siła jest taka, że gdy tylko się odezwą, wywołują straszliwe wichry, lawiny i inne kataklizmy. Dlatego też przemawiają wyłącznie w sytuacjach nadzwyczajnych albo gdy ktoś postanowi ich odwiedzić - co zwykle kończy się nieprzyjemnie dla śmiałka.

Autor: Karpik
Portal Clockwork City to społeczność graczy skupiona wokół gier z serii The Elder Scrolls. Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek częścią tej serii, jej światem lub rozszerzeniami do tych gier koniecznie powinieneś odwiedzić Clockwork City.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget