Jak zrobić grę MMO, czyli pokażę Wam sztuczkę #6

Dzięki Pokażę Wam sztuczkę zapoznałem Was z:


Pora na tworzenie gier MMO i zarabianie na nich.
Jeśli edytory takie jak Unity przerastają Twoje możliwości, nawet jeśli CS TES, Aurora czy Djinni  są zbyt skomplikowane powinieneś spróbować swoich przy Make MMO.
Przeoczyłem ten kreator na AntyWeb, jednak z pomocą przyszedł mi czegoj z portalu poświęconego Kryształom Czasu. Dosłownie kilka godzin temu podesłał mi prywatną wiadomość na ich forum i od razu dałem się wciągnąć w projektowanie MMO tworząc swoją pierwszą grę o nazwie PiPi (screen u góry)!!!

Pamiętam ile czasu spędziłem przy Vallheru, co rusz polegając przy jakimś skrypcie, czy innej czynności, która przerastała ówcześnie poziom mojej wiedzy. Oczywiście udało mi się nie stworzyć (dzięki Opatrzności!) żadnej gry na tym silniku. Potem dzięki zrządzeniu losu znalazłem się w firmie tworzącej grę Margonem, jednak również bez jakichś owocnych rezultatów.

Kilka dni temu natknąłem się na wypowiedź jakiegoś game designera, który słusznie stwierdził że tworzenie gier jeszcze nigdy nie było tak proste. MakeMMO.com w całej rozciągłości potwierdza jego zdanie - to serwis z pozoru tak prosty jak onegdaj był startowy.com. Do tego dochodzą tutoriale na YouTube, porady, pomoc i chat na LiveZilli, które oferują nam twórcy serwisu.
Praktycznie jeśli ktoś ma sporo samozaparcia i chęci stworzy grę MMO dzięki tej stronie np. coś w stylu Bite Fight. 
Portal pozwala na równoczesną publikację swojej gry na Facebooku, tak więc stwarza nam spore możliwości.
Obsługa tego programu online jest tak prosta, iż bez problemu poradzi sobie z nią laik.
Kreator jest całkowicie nowatorskim rozwiązaniem na rynku gier przeglądarkowych. Daje Ci on możliwość tworzenia własnych gier MMO bez znajomości języków programowania i specjalistycznej wiedzy. Gwarantując przy tym całkowicie profesjonalny efekt końcowy. Dzięki Kreatorowi sam stajesz się Twórcą. To Ty decydujesz o wszystkich szczegółach gry... ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!
Prosty w obsłudze interfejs daje Ci pełną kontrolę nad wszystkimi szczegółami.
Stworzone przez Ciebie gry możesz następnie udostępnić graczom korzystając z domeny MakeMMO.com, publikując je na Facebooku, a także umieszczając na własnej domenie internetowej. Dzięki temu możesz bardzo szybko, bez większych nakładów finansowych zarabiać na grach, które sam stworzyłeś.
I Ty możesz odnieść sukces finansowy dzięki grze MMO. Stwórz własną grę, opublikuj ją i dołącz do grona wydawców, którzy zarobili na nich miliony!
Twórcy mogą porównywać swoje gry z innymi, mogą wymieniać się doświadczeniami na naszym forum oraz grać w inne gry ze znajomymi.
To tu znajdziesz grę swoich marzeń!
Nie będę przynudzał zajrzyjcie sami na www.makemmo.com i zostańcie prawdziwymi game designerami.
Przy okazji na http//www.kcval.cba.pl - czegoj tworzy coś (na razie mam Oops! Google Chrome could not find http), podejrzewam, że będzie to coś z Katankami w tle.
Dzięki czegoj za informacje!

Prześlij komentarz

Proszę bardzo, fajna zabawa dla ludzi z czasem i zapałem. Jeśli chodzi o moją gierkę to masz zły adres we wpisie http://http//www.kcval.cba.pl a powinno być http://www.kcval.cba.pl taki KCetowyogame. Na razie w fazie testów. Pozdrawiam i życzę wielu stworzonych gier.

Ok. Poprawiłem. Dzięki.

Hehe - pięknie poprawione.
Adres wpisany poprawnie, ale już link klikany działa źle. Oj Adrian, Adrian gdzie Ty się tak śpieszysz?

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget