Interaktywny audiobook: 1812: Serce Zimy

29 czerwca zaprezentowano najnowszą grę książkową pt. 1812: Serce Zimy, która  jest interaktywnym audiobookiem autorstwa Magdaleny i Macieja Reputakowskich. Ich projekt został nagrodzony w konkursie na fabułę komputerowej gry fabularnej organizowany przez TP S.A. w 2008 roku.Więcej szczegółów w wideo na stronie Orange.


Źródło: Masz Wybór

Prześlij komentarz

Fajna rzecz! Brawa dla Repków!

Sam kiedyś marzyłem o czymś takim i zacząłem nawet programować w Turbo Pascalu, ale na menu głównym i tworzeniu bohatera się skoczyło ;)

Swoją drogą - prezentacja jest na iPadzie, pytanie teraz co z innymi platformami (choćby tabletami z Androidem)?

Nie chciałbym Gan jechać po projekcie TPSA/Orange bo...wyjdzie że znowu jadę po Repku. A nie o to mi chodzi, czego oczywiście przykładem jest powyższy post.
Chodzi o to co napisałeś - taką tekstówkę stworzyć obecnie nie jest zbyt trudno. TPSA zaś zobowiązała się do wydania gry video, co też uczyniła, jednak sądziłem że będzie to "coś większego".
I tu jeszcze jedna sztuczka na konkurs dało się naciągnąć sporo ludzi, a TPSA takie "gry" wydawać może na pęczki. Z drugiej strony taki Fronczewski jest nobilitujący.
Jeszcze raz tryb NO OFFENSE, "Agresywność zero".

Fakt - ja też byłem zaskoczony, że taką formę przyjmie "cRPG od TPSA". Z drugiej strony mnie tego typu gra się podoba - słowem fajniej byłoby, żeby dzieło Repków ulazło się w innej formie, ale jednocześnie pojawiło się więcej audiobooków/paragrafówek na tablety.

Jak na razie z paragrafówek dostępne są dwie pozycje Janek i Zaginiony, oba na Kindle. http://masz-wybor.com.pl/ksiegarnia/

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget