Warszawskie gry literackie

Warszawskie gry literackie to niezwykle ciekawa pozycja dla wszystkich tych, którzy organizują gry miejskie. Oprócz kilku scenariuszy (fenomenalny Śladami Tolka Banana! Muka!) znaleźć tam można sporo porad dotyczących przygotowań gry miejskiej napisanych pod okiem kompetentych osób.  Całość liczy sobie niecałe 60 stron i ukazała się w kwietniu. Warto jednak przyjrzeć się tej pozycji, by zorientować sie jak robić gry miejskie, bądź jak one wyglądaja.
Pozycja ta ukazała się nakładem Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) -niezależnej instytucji edukacyjnej.
Upowszechnia wiedzę, umiejętności i postawy potrzebne w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Wprowadza do szkół programy, które podnoszą efektywność kształcenia, pomagają młodym ludziom rozumieć świat, rozwijają krytyczne myślenie, wiarę we własne możliwości, zachęcają do angażowania się w życie publiczne oraz działania na rzecz innych. Posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP).
Zapraszamy was na wycieczkę po Warszawie. Bedzie to wycieczka niezwykła, pełna tajemniczych spotkań i wydarzeń, a jednocześnie edukacyjna. Krótko mówiąc zachęcamy do zorganizowania gry miejskiej. I dajemy wam materiały pomocnicze.
Pobierz Warszawskie gry literackie, lub poszukaj innej darmowej pozycji o edukacyjnym charakterze na CEO.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget