Technoir

Dotychczas informacje o ciekawych, inspirujących i nowych grach fabularnych były rozproszone i trzeba było przejrzeć sporo stron aby do nich dotrzeć.
Wszystko zmieniło się około roku temu, kiedy coraz więcej projektantów gier zaczęło korzystać z Kickstartera do finansowania swoich projektów. Dodatkowo shadejon z bloga Purple Pawn wyręcza nas, od kilku tygodni robiąc tygodniowe przeglądy projektów RPG (zobacz ostatni Weekly Game Kickstarter Projects).
Nie ma jednak dnia, by ktoś nie rozpisywał się o Technoir, nowej grze Jeremy'ego Kellera, autora nagrodzonej Ennie Awards gry Chronica Feudalis. O ile Chronica Feudalis przenosiła nas epoki feudalnej, to Technoir osadzony jest w niezwykle popularnym obecnie nurcie dystopii. Sam autor określa je jako opowieści kryminalne osadzone w dystopijnych miastach jutra.Póki co materiały w wersji beta są darmowe, tak więc najlepiej już dziś udać się na stronę Technoir RPG i pobrać 5 dostępnych plików.

Mozna też zajrzeć na strony:
Strona Jereme'ego Kellera
Michelle Nephew z Atlas Games o Technoir (jest pomysłodawcą nazwy)
Kilka słów na story games o sesji Technoir
Informacje na blogu The Githyanki Diaspora i EldritchFire Press
Dyskusja na temat Technoir na RPG.net
Strona Technoir na Kickstarterze (w chwili obecnej finansowanie tej gry osiągneło 331%, z wymaganych 2500$ zebrano 8298 $!

PS. A PolakPotrafi dalej powolutku...

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget