Ukazała się gra Dungeons & Dragons: Daggerdale

Kolejna adaptacja kultowego RPG trafiła do sklepów. Daggerdale to hack&slash osadzony w świecie Forgotten Realms, a dokładnie w tytułowej krainie regionu Daledale
Daggerdale przed inwazją wampiryzmu zwało się Merrydale i słynęło z gościnności. Koniec, końców mieszkańcy chwycili za sztylety i stąd nazwa krainy.
Gra zawiera w sobie cztery duże rozdziały wystarczające na ok. 10 godzin rozgrywki przewidywane maksymalnie dla czterech graczy w trybie kooperacji (jest też wersja demo). Zadaniem gracza ma być eksploracja Kopalń Tethyru, Wieży Pustki i w finale rozprawienie się z Rezlusem i dowodzonymi przez niego Zhentharimami.
O ile się nie mylę po raz pierwszy w cRPG będziemy rozwijać swoje postacie tylko do 10 LEV, a potem kupować kolejną część gry.
Gra kosztuje 14.99$ pojawiła się w wersjach na Xbox360 i PC, a odpowiedzialne jest za nie Bedlam Games i oczywiście Atari. Firma Bedlam Games z Torronto ma dotychczas na swym koncie interaktywny film komiks pt. Lost Girs.
Ilustracja pochodzi z papierowej wersji gry, natomiast poniżej film prezentujący rozgrywkę.Źródło: Gry-online

Tagi:

Prześlij komentarz

Hm. Proponuję kupować levele, a potem nawet poszczególne czary dla czarodzieja i atuty dla reszty, za realne pieniądze w sklepiku. :P

Nie, ale na poważnie. Trochę to dziwne, kupować wybrakowaną wersję gry.

Darcane a nie kupowałeś poszczególnych clanbooków, chromebooków czy innych Wizard Booków? Wszak to normalne zjawisko. Jeden z popularnych RPG z Green Ronin jest tak samo wydawany, nieprawdaż?
Wybrakowany towar moim zdaniem to 15$ za 10 h rozgrywki. Jeszcze parę lat temu 15$ za 100 h rozgrywki było normą. Dlatego wolę TES, PES czy inne GTA.

Ktos w to gral? Bo na razie recenzenci maja uzywanie.

I w duchu Seji spodziewałem się że tak będzię D&DOnline też do najwspanialszych nie należy/ało. Temu zajrzałem na stronę Bedlam Games.
Renomowana firma od cRPG...heh

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget