Idzie... Idzie... Podbeskidzie!

Podbeskidzie Bielsko-Biała awansowało do Ekstraklasy pewnikiem więc znajdzie się w FIFA i PES Wspomnę o RPG, bo przy okazji Kolejorza nie wyszło.Portal Portel to najbardziej profesjonalny portal RPG na świecie. Redakcja w jest w tych sprawach bardzo dbająca. Portal prowadzi dobrze.

Konwenty polskie to najwspanialsze fantastyczne imprezy o jakich słyszałem, czytałem bądź widziałem. Nie widać na nich alkoholu, a miejsca w jakich są organizowane, są najbardziej przyjazne dla fundomu o czym świadczyć może zaplecze noclegowe tychże imprez.

Fundom polski to grupa ludzi przyjaznych, miłych, sympatycznych, pozytywnie nastawiona do innych. Warto zaznaczyć, iż styl i moda członków fundomu nie pozostawia nic do życzenia (sam Jacykow nie powstydziłby się takich ubiorów).

e-Fundom polski to grupa ludzi o tyle różniąca się od zachodnich społeczności internetowych zajmujących się RPG, że dyskusje prowadzi w sposób merytoryczny, fachowy i rzeczowy. Kłótni nie uświadczysz.

Gry Indie niedociągnięć żadnych nie mają i są znacznie wartościowsze niźli mainstremowe opasłe tomiska, które są zwyczajnie kiepskie i służą nabijaniu kabz wydawnictw.

Gry polskie prezentują poziom znacznie lepszy niźli ten zachodni, co cieszy i napawa optymizmem.
Wydawnictwa polskich gier fabularnych o tyle różnią się od tych zachodnich, że są prężne. Gry wydają na najwyższym możliwym poziomie, a przede wszystkim w terminie.

Wydawcy na szczęście nie zarabiają na grach, ciężko pracując w innych sektorach tak aby móc dopłacać do wydawanych gier.

Więcej walorów polskiego RPG nie pamiętam, jeśli jednak coś przeoczyłem przepraszam.
A my tu mamy niebo.


Prześlij komentarz

No nareszcie wróciłeś stary. Bo się martwiłem i już chciałem wynajmowac detektywów coby sprawdzili czy Cię redakcja polteru nie ukatrupiła albo cuś. No chyba że pisałeś scenariusz na kłentina to jesteś usprawiedliwiony.

O, zyjesz. :)

Pewnie, że szyje i żyję. Problem w tym, że na dłuższą metę nie da się żyć w oparach absurdu i fajnie popasać owce. Bez netbooka, laptopa i smartfona. Bo blokady na frazę "fandom" nie umiem założyć.

Znaczy że co? Przepiłes laptopa, smartfoan i netbooka? A teraz odkupiłes za to co dostałes za flaszki w skupie?

Nie ale Qball na dłuższą metę nie da się żyć ciągle przy komputerze. W moim przypadku na pewno. Przerwy są niezbędne. Chyba że fandom, RPG, byłyby takie jak opisałem powyżej...heh

Heh, jeden punkt jest prawdziwy :D

Punkt dla Ciebie Piotrze. Faktycznie sprzedałem flaszki.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget