Dzień Darmowych Gier Fabularnych 2011

Do Dnia Darmowych Gier Fabularnych pozostały już niecałe trzy tygodnie!Pięć lat temu po raz pierwszy odbył się Free RPG Day - inicjatywa North American Roleplaying Industry, inspirowana Free Comic Book Day. Free RPG Day ma na celu promowanie małych i dużych wydawnictw związanych z branżą gier fabularnych poprzez udostępnienie darmowych materiałów np. w postaci elektronicznej (PDF) lub drukowanej.
W tamtym roku udało się zorganizować Dzień Darmowych Gier Fabularnych 2010 w Polsce. Akcja skupiała się w głównej mierze na działaniach w Internecie, zaś jej owocem były setki stron materiałów dla graczy!


Nie inaczej będzie i tym razem. 18 czerwca 2011 to dzień, w którym udostępnione zostaną darmowe materiały przygotowane przez fanów, wydawnictwa, blogerów i portale.


DDGF to jednak nie tylko uczta dla fanów. To również możliwość doskonałej promocji wydawnictwa, sklepu, firmy, jakiejkolwiek działalności powiązanej z grami fabularnymi. W tamtym roku obok materiałów z wydawnictw pojawiły się darmowe i pełne gry takie jak: Poza Czasem, 3k10 czy Trójca. Były również przygotowane przez fanów: przygody, papierowe elementy terenu, dodatki itp.


Uczestnicząc w DDGF, promujesz siebie i tym samym wspierasz fanów RPG! 


Do DDGF pozostało około trzech tygodni, jednak największe polskie wydawnictwa (Kuźnia Gier, Portal i GRAmel) już przygotowują się do celebrowania tego dnia.


Jeśli zechcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, skontaktuj się z nami przez e-mail lub zostaw wiadomość na którejś z tych dwóch stron:


Strona Darmowego Dnia Gier Fabularnych na Facebooku

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget