Świąteczna zabawa rabatkowa

Koffane Fundomery!
Spróbujcie połączyć trzy fragmenty: poniższy film, tekst pewnego blogera RPG o pewnej grze RP i dubbing z filmu. Na zwycięzców nie czekają rozliczne prezenty. Wnioski raczej tak.

Wygrałem R#@$@ RPG w konkursie. Nie musiałem się bardzo wysilić, wystarczyło napisać dlaczego to właśnie ja powinienem otrzymać podręcznik. Po kilku dniach od ogłoszenia wyników przyszła do mnie solidnie zapakowana paczka z książką w środku.


Na samym początku zachęcam do przeczytania recenzji K@#$@ K@#$%, która jest solidnie napisana. Trudno dorzucić coś nowego do stosu recenzji, które pojawiły się w internecie tuż po premierze gry. Jedyne co mogę dodać od siebie to fakt, iż R@#$% bardzo mi się podoba. Odpowiada mi jej świat i uważam, że jest to coś całkowicie nowego na polskim rynku RPG. Atutem systemu jest również to, iż R@@@ O@#$% ciągle wspiera grę publikując dodatkowe materiały. Mam głęboką nadzieję, iż Ro@#$% zagości na sesjach. Liczę, że będzie można spotkać na konwentach ludzi, którzy poprowadzą sesję w tym systemie.

A na koniec:Połamania głów!

Prześlij komentarz

ŻE NIBY ROL SZCZA NA WSZYSTKICH I SIE DOBRZE TYM BAWI?

Co dla mnie jest gównem dla muchy jest smacznym posiłkiem.
Będę starał się w owe gówno nie wdepnąć, a nawet ostrzegę innych użytkowników chodnika przed brzydkim zapachem i możliwością ślizgu.
Muchom i innym Piastunom pozostaje życzyć smacznego.

Pojechałeś po bandzie. Oznaczyłbym Cię Trollem. Ale mogę tylko pozdrowić Tomakon.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget