Prima dies Aprilis - podsumowanie

Ja wiem, że e-fundom nie stać na tak wysublimowany dowcip jak Archiwista do Diablo, czy obsługa Gmail poprzez Kinecta. Polskie żarty jak co roku, były najwyższych lotów. Nowe edycje gier (WF i D&D to konieczność, tudzież Wolsung itp.), zmiany nicka z Krzysia na Zdzisia i takie tam infantylne notechki tudzież(yyy!). Słabo. Jak wpisy Borejki.Jedynie żart Magnesa z cenzurowaniem komentarzy daję radę.
Seji wykorzystał go skrzętnie do promocji przed nadchodzącą kampanią wyborczą na nowego Red.Nacza. Oficjalnie jeszcze nie wystartował, jednak czyni ku temu już działania na szeroko zakrojoną skalę. Współpraca z RT, wcześniejsze komentarze w substytutosferze i wreszcie powrót do aktywnego substytutoblogowania. Kontrkandydata dotychczas nie ma, jednak pojedynek o stołek redaktorski z Khakim zapowiadałby się zaiste ciekawie (jak w POlsce - nie chcecie PiSu musicie głosować na PO!).

Dlatego dowcipu szukać trzeba było za granicą.
Oto wyłoniona przeze mnie trójca żartów lepszych i słabszych.
Apathy Games zabłysnęło nowym settingiem: The Day After Friday. Dali radę. 
Zadziwia jednak od lat forma Cthulhu.
Konwersja Cthulhu na Christianity śmieszy już samym nagłówkiem. Innsmouth Free Press znajduje się więc w trójcy Dnia Śmiechały.
Moim absolutnym faworytem jednak jest jednak komiks Kristiana Nygarda, na którego to wczoraj dopiero się natknąłem. Nie chcąc psuć dowcipu i jego ilości odwiedzin odeślę do jego Prima Aprilisowej historyjki o Cthulhu. Nadmienię tylko, że powyższa ilustracja pochodzi z jego strony Optipess. I zalecam zostać na tej stronie nieco dłużej. Jest tam sporo innych rzeczy.
Równie słabych jak Warcraft w kanałach TPN 25.


PS. Jeden z najlepszych dowcipów Prima Aprilisowych zrobiłem sobie ja sam. Przekształcając bezpowrotnie swój profil na Facebook w stronę. Jeśli ktoś mnie lubi, może się tam zapoznać ze mną tej platformie do niszczenia społecznościówek.
I jeszcze jeden z moich słabych dowcipów.
Świetny portal o RPG!

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget