Paul Bonner

Każdy ma swoich ulubionych grafików w podręcznikach RPG. Jeśli miałbym wybrać tego najlepszego, pewnie byłby to Paul Bonner. Większość moich znajomych ceni jego, za kolorowe ilustracje z którymi mogliśmy się zapoznać po raz pierwszy dzięki Kronikom Mutantów w 90 latach.
Ja zaś lubię jego stare grafiki z WFRP 1ed. i dodatków.
Strona Paula Bonnera
https://www.facebook.com/paulbonnerart/

Powiększ obrazek

Prześlij komentarz

U mnie też Bonner jest w czołówce, chociaż znałem go głównie z kolorowych ilustracji do gier Target Games. Szczerze mówiąc zaskoczyłeś mnie tym że robił coś do WFRP...
O jednym z moich ulubionych artystów pisałem w zeszłym miesiącu na Underworld Kingdom (KLIK).

A Rodneya poznałem dzięki Fantastyce, pamiętam że był w tym numerze chyba też tekst ASa. Ale on nie robił chyba nic konkretnie do RPG? Chyba za wysokie progi...

Nie robił. Robił za to sporo okładek do płyt, rzeźbił też coś do Elrica. Ale do RPG faktycznie nic (chyba że jestem w błędzie, ale wątpię).

Uwielbiam Bonnera, ale głównie za kolorowe ilustracje. Te mi się aż tak bardzo nie podobają. Rysunki Musiała są według mnie lepsze. Jednak jest to tylko kwestia mojego gustu. Co do Rodneya, to psychodela. Nie mój klimat, ale warsztat ma świetny.

Mnie Avnar w grafikach kolorowych przerażają muskuły Arniego i szyje Rollinsa.
Roodney to profesjonalista jak i Bonner. Prace Bonnera stoją bardzo wysoko, co widać na aukcjach, choć mój znajomy pozwolił sobie na zakup kopii chyba(jednak nawet jeszcze nie widziałem tej pracy).
Musiał? Mówisz masz.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget