Nominacje do Origins Awards 2011

Wczoraj poznaliśmy nominacje do Origins Awards, jednej z najbardziej uznanych nagród przyznawanych  w branży gier. To już po raz 37!

Oto lista nominowanych:



Najlepsza gra fabularna

DC Adventures - Green Ronin Publishing
Projektant: Steve Kenson

Dragon Age, Set 1 - Green Ronin Publishing
Projektant: Chris Pramas

The Dresden Files RPG - Evil Hat Productions
Projektanci: Leonard Balsera, Jim Butcher, Genevieve Cogman, Robert Donoghue, Fred Hicks, Kenneth Hite, Ryan Macklin, Chad Underkoffler, Clark Valentine

Fiasco - Bully Pulpit Games
Projektant: Jason Morningstar

Gamma World RPG - Wizards of the Coast
Projektant: Rich Baker, Bruce Cordell

Najlepszy suplement do gry fabularnej

A Song of Ice and Fire Campaign Guide (A Song of Ice and Fire RPG) - Green Ronin Publishing
Projektant: David Chart, Joshua Frost, Brian Kirby, Jon Leitheusser, Anthony Pryor, Robert J. Schwalb, Owen K.C. Stephens

The Dresden Files: Our World (The Dresden Files RPG) - Evil Hat Productions
Projektanci: Leonard Balsera, Jim Butcher, Genevieve Cogman, Robert Donoghue, Fred Hicks, Kenneth Hite, Ryan Macklin, Chad Underkoffler, Clark Valentine

Advanced Player's Guide (Pathfinder RPG) - Paizo Publishing
Projektanci: Judy Bauer, Jason Bulmahn, Christopher Carey, James Jacobs, Steve Kenson, Hal Maclean, Rob McCreary, Erik Mona, Jason Nelson, Stephen Radney-MacFarland, Sean K. Reynolds, F. Wesley Schneider, Owen K.C. Stephens, Lisa Stevens, James L. Sutter, Russ Taylor, Vic Wertz

Sixth World Almanac (Shadowrun RPG)- Catalyst Game Labs
Projektanci: Jason Hardy, John Heifers, John Dunn

Sunward: The Inner System (Eclipse Phase RPG) - Posthuman Studios
Projektanci: Rob Boyle, Brian Cross, Adam Jury

Najlepsza gra planszowa

Castle Ravenloft - Wizards of the Coast
Projektanci: Bil Slaviciek, Mike Mearls

Defenders of the Realm - Eagle Games
Projektant:  Richard Launius

Fresco - Queen Games
Projektanci: Wolfgang Panning, Marco Ruskowski, Marcel Süßelbeck

Lords of Vegas - Mayfair Games
Projektanci: James Ernest, Mike Selinker

Nuns on the Run - Mayfair Games
Projektant: Fréderic Moyersoen

Najlepsza gra karciana

Ascension: Chronicle of the Godslayer - Gary Games
Projektant: Justin Gary

Back to the Future: The Card Game - Looney Labs, Inc.
Projektant: Andrew Looney

Hecho - Glowfly Games
Projektant: Brian Knudsen, Brent Knudsen

Hex Hex XL - Smirk & Dagger Games
Projektant: Curt Covert, Justin Brunetto

Railways of the World: The Card Game - Eagle Games
Projektant: James Eastham, Steve Ellis

Gra rodzinna

Ligretto Dice - Playroom Entertainment
Projektant: Inka Brand, Markus Brand

Telestrations - USAopoly, Inc.
Projektanci:  USAopoly

Wits and Wagers Family Edition - North Star Games
Projektant: Dominic Crapuchettes

Word on the Street Junior - Out of the Box Publishing
Projektant: Jack Degnan

Zombie Dice - Steve Jackson Games
Projektant: Steve Jackson

Najlepsze akcesoria do gier

Color Primer: Dragon Red - The Army Painter
Projektanci: Bo Penstoft, Jonas Faering

Adventurers Tiles - Battle Bunker Games
Projektanci:  Tony Ironmonger, Daniel Hinkle

Battlefield XP Swamp Tufts - The Army Painter
Projektanci:  Bo Penstoft, Jonas Faering

Cthulhu Dice Bag - Steve Jackson Games
Projektant:  Alex Fernandez

BattleTech Hex Pack: Lakes & Rivers - Catalyst Game Labs
Projektant:  Randall N. Bills

Najlepsza gra figurkowa

Adventures in the Lost Lands - Two Hour Wargames
Projektant: Ed Teixeira

BattleTech Technical Readout: 3085 - Catalyst Game Labs
Projektant: Joel Bancroft-Conners

DC HeroClix Blackest Knight Starter Game - WizKids/NECA
Projektant: Eric Engelhard, Jake Theis, Norman Barth, Drew Nolosco

Hordes: Primal MK2 - Privateer Press
Projektant:  Matt Wilson

MERCS Games Rule - MERCS Miniatures, LLC
Projektant: Brian Shotton

Najlepsza gra historyczna

Warlords of Europe - GameBuilders
Projektant: Ken Griffin, Kyle Battle, Russ Rupe

Conflict of Heroes: Price of Honour Poland 1939 - Academy Games
Projektant: Uwe Eickect

Catan Histories - Settlers of America: Trails to Rails - Mayfair Games
Projektant: Klaus Teuber

Panzer General: Allied Assault - Petroglyph Games, Inc.
Projektanci:  Chuck Kroegel, George Chastain

Najlepsza publikacja związana z grami

No Quarter Magazine - Privateer Press
Projektanci:  Matt Wilson, Aeryn Redel, Privateer Press

Hamlet's Hit Points - Gameplaywright
Projektant: Robin Laws

Family Games: The 100 Best - Green Ronin Publishing
Projektant: James Lowder

Shadowrun: Spells and Chrome - Catalyst Game Labs
Projektant: John Helfers

World at War: Revelation - Lock ‘n Load Publishing
Projektant: Mark H. Walker

Źródło: Origin

Prześlij komentarz

Nominacja dla Gamma World w kategorii najlepsza gra fabularna to chyba jakiś żart. Jestem zaskoczony. Tak czy siak, typuję, że zwyciężą odpowiednio The Dresden Files i Sunward: The Inner System (naprawdę doskonały suplement).

Niewątpliwie coś w tym jest, co piszesz z tą Gammą.
Podobnie jak ubiegłoroczne dysputy nad nominacją dla jednego projektanta lub grupy.

Co do suplementów, ja kibicuję Sixth World Almanac.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget