Mapa Norski 2.0

Powiększ
Jackdays prowadzący stronę KelevalaHammer, skończył pracę nad szczegółową mapą Norski w rozdzielczości 135000*6000px (18,3 MB).

Na mapie poza samą Norską, znalazły się wybrzeża Morza Szponów, czyli część Albionu, północnej Bretonii, Jałowych Ziem, Imperium, Kislevu, Kraju Trolli.
Mapę można pobrać z tego miejsca, ta zamieszczona tutaj jest w rozdzielczości dziesięciokrotnie mniejszej.

Źródło: Strike to Stun

Prześlij komentarz

Bardzo ciekawa inicjatywa. :) Tak szczegółowych map nie ma chyba do żadnego systemu RPG. Inna sprawa, czy naprawdę są one potrzebne? ;) Nie to inspiruje, bo widzę, ile miejsc mógłbym zwiedzić, niemniej jednak na pewno są MG, którzy woleliby wykorzystywać własną inwencję.

Ja należę do tych osób, które respektują wiadomości o świecie zawarte w oficjalnych rozszerzeniach do w miarę spójnych gier. I moi znajomi z którymi gram również. Także dla mnie są one fajne (niekoniecznie potrzebne). I lubię i podrukowałem większość tych map, bo są świetne w dodatku na takiej mapie Altdorfu masz odnośniki w excelu, gdzie i w którym dodatku / książce są ich opisy.

Natomiast zupełnie mi nie przeszkadza gdy ktoś gra w sposób taki jak Smartfox (vide jego Sylvania), która odbiega od Starego Świata WFRP, choć mogę się mylić bo spreparował tyle tekstu, że ciężko przez to wszystko przebrnąć. W każdym razie wykonali kawał dobrej roboty.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget