Fantastyczna czwartkowa czwórka

Louis Porter Jr. Design
Piątkowa piątka nie działa od jakiegoś czasu z prostej przyczyny - musiałaby funkcjonować jako Pięć set w piątek. Tyle ciekawych rzeczy przewija mi się przez RSS.
Dlatego lepiej w czwartek walnąć cztery fantastyczne wieści. Po kolei:

Łan łej tiket
Louis Porter Jr. Design jest autorem powyższego projektu. Jako że kreatywny nie jestem, zaś craptywny nadto niepomienie i niezwykle, popełniłem poniższy wzór.
No więc kto wspomoże Borejkę i zakupi ekskluzywnego t-shirta za powiedzmy 75 PLN w sklepie S(NT)hopsta RPG?
Za 150 PLN dam dwie koszule  i kubek do kawy z takim też napisem, a buziaka emotikonem.
Po drugie primo Redaktor beacon (Świeć Panie na Jego Maca Zawsze i Wszędzie) zarządził króciutką przerwę w działaniu Wolsungerii. Raptem 2 tygodnie. Po 8 tygodniach działania wyżej wyminionego serwisu urlop jak się patrzy.
Przy okazji odwiedzin tego miejsca jeszcze jedna rzecz mnie zaszła od tyłu za winkla/linka. O co chodzi z tym aktualizacje w każdą czwartek? Krótsze teksty we wtorek po południu? Okazjonalnie teksty środę?
Ja rozumiem że Telekspress to koło siedemnastej. Ale żeby pisać takie hece, zwłaszcza skoro tyle sesji?
Znaczy jak mnie stuknie TIR to nie położę się na glebie, żeby wyzionąć ducha tylko wyciągnę fona i skrobię noteczkę? Albo jak Cyrografia  (Bądź pochwalony Pogromco Piratów Nadwiślańskich) wykupi WotC, to poczekacie do niedzieli aż się ktoś w bagnie wieścią podzieli?
Si, si sri branrza AjTi O Anty Smoleńsku słyszał pewnie każdy. Nie każdy jednak wie, że możesz wyciąć z dowolnej strony linki zawierające słowa kluczowe np. "Ploter" czy "Pozdrówka". Skrypt można łatwo dostosować do swoich potrzeb, można go również dowolnie adaptować. Dzięki temu wstajesz z rańca wlanczasz kompa i o cholera nie ma plotera. Gdyby Redakcja o tym się dowiedziała, to by nie trollowała. A wiadomo że redaktor dopóty znosi, dopóki go nie wyniosą. Lepiej jednak dupy obrabiać na redakcyjnym. No można? Czy nie?
Four Hashyszysty Hashify to też IT, ale jest wielce łi, łi. Miałeś kiedyś problemy z wyszukiwaniem w cache google tekstów Laverisa, jego przedpiśców, wczesnych dzieł beacona, ROLa  lub następców Darkena? Nic prostszego. Hashify to link, który zawrze w sobie pełną treść informacji / strony konkretnego dokumentu. 30,000 znaków zamieni się w url o długości 20 znaków. Sprytne i przydatne niezwykle, szczególnie dla kolekcjonujących wypowiedzi klasyków i przesyłających sobie treści przy kawie.
Niestety. Sprawdziłem - w druga stronę to nie działa i z 20 znakowych wieści książkowych nie da się zrobić 30 tysięcy znaków.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget