Demo Arcanis RPG pojawi się na Free RPG Day 2011

Darmowe zasady (fastplay) do Arcanis: the Roleplaying pojawią się z okazji 18 czerwca 2011 z okazji Free RPG Day.Arcanis: the Roleplaying to aktualizacja World of Empires Shattered RPG, nagrodzonego Origins Award 2008 w kategorii Suplement Roku.
Wydawcą gry jest Paradigm Concepts, zdobywca ENnie Award  (2005 rok) w kategorii  Fans' Choice Best Publisher.
Gra może spodobać się polskim fanom, bowiem Arcanis luźno przypomina nasz świat. Przygody toczą się na kontynencie Onara , gdzie rozpadające się Coryani Empire (przypominające Cesarstwo Zachodniorzymskie) zmaga się z nowo utworzonymi państwami takimi jak: Milandir (analogia do Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego) lub Canceri (Rosja w średniowieczu i Bałkany).
Więcej o samym świecie można dowiedzieć się z Wiki.
Gra ma zawierać między innymi nowe zasady umiejętności,  nowy system walki i magii (dotychczas wszystko było zdaje się na OGL, d20, True20)
Kilka stron z podręcznika dotyczących przykładowej walki znajdziecie w tym miejscu, wnikliwi mogą poszukać innych produktów w sklepie wydawnictwa.
Gra do najtańszych należeć nie będzie (50$), zaś wysyłka na Stary Kontynent ma kosztować 75$. Jeśli ktoś nie znał tego świata (jak ja), naprawdę warto poświęcić kilka chwil na zarejestrowanie się w sklepie wydawnictwa i ściągnąć nagrodzony Codex Arcanis w formacie PDF.
258 stron lektury!

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget