Deadlands: Reloaded : Prawdziwy Dziki Zachód, promocje i ankieta

Zanim ukaże się Deadlands Reloaded PL, e-fundom pewnie wybierze dla tej gry nazwę, potem obrazi się, że nie jest taka jak być powinna.
Nic to! Jak brzmiało credo znanego rewolwerowca Little Knighta ! W sieci można natknąć się na mnóstwo przydatnych tekstów do tej gry. Jednym z takich miejsc może być witryna How to be a Retronaut, którą to śledzę od dłuższego czasu - przykładowo Pan Lovecraftescu w swoim wpisie posłużył się grafikami z tegoż serwisu.
Dzisiaj zamieszczono tam sporo inspirujących fotografii Johna C.H. Grabilla, który udokumentował czasy Dzikiego Zachodu, krajobrazy ówczesnych miast i relacje białych osadników z Indianami. Większość pochodzi z końca XIX w.
Kilkanaście grafik znajdziecie na How to be a Retronaut, pozostałe można zobaczyć np. w Opening history.
Innym miejscem, które zalecam odwiedzić przed wydaniem nowego Deadlands: Reloaded to porównywarka cen Nokaut. I nie polecam jej Wam dlatego, że spływa mi 1k5% od zysku z tytułu programu partnerskiego. 
Sporo sklepów po prostu sprzedaje publikacje Wydawnictwa MAG sprzed podwyżki. I tak zamiast płacić za Podręcznik Szeryfa 95 PLN ten sam podręcznik MG kupicie od 37.50 PLN. Najtańsza przygoda jaką znalazłem to 64 stronicowy Nocny Pociąg. 6 PLN. W MAGu obecnie 15 PLN. Na pewno będą spore różnice w podręcznikach tych sprzed nastu lat i tym, który wyda GRAmel. Ale różnica cenowa jest również spora, nieprawdaż? Zaś MG będzie miał te przygody prawie za darmo, gdy ukaże się nowa edycja.
W nadchodzącym tygodniu wrzucę więcej takich ofert, na które będziecie mogli beztrosko stracić naprawdę niewielkie jak na dzisiejsze czasy pieniądzę.

Jako że już raz pomogliśmy tłumaczom przy nazewnictwie Interface Zero vel Międzymordzia Zero, pomóżmy i tym razem.
Wybierzmy najbardziej trafną nazwę dla tej gry.
Potem napiszę się Otwarty List do Wydawców i może uwzględnią naszą nazwę?
A może patronatem objąłby grę sam Wielki Przedwieczny Andreas Lepper?
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget