Cthulhurotica

Pół roku temu pojawiła się książka pt. Cthulhurotica, antologia erotycznego horroru i esejów zainspirowanych twórczością HP Lovecrafta.

Kiedy wczoraj natknąłem się na omówienie Cthulhurotica na Innsmouth Free Press od razu skonfrontowałem to z ubiegłorocznym wydaniem u nas książki H.P. Love­craft. Bio­gra­fia. Uświadomiłem sobie jaka przepaść nas dzieli rynek polski i angielskojęzyczny. Do tego rano przeczytałem jeszcze notę Doctorowa o tym, że jego książkę można dostać w Australii w technologii PoD z automatu. Zastanowiło mnie ile pozycji ukazuje się "tam" i "tu" i jak jesteśmy z tego powodu upośledzeni. I jak trudno zaimplementować niszowe modele sprzedaży u nas, o jakich pisze Doctorow. I tak mamy sporo szczęścia - czasy się zmieniły i nie poznajemy już bukw.
Autor zbiorowy ed. Cthulhurotica, Dagan Books (2010). $16.99 USD (print), $3.99 USD (Kindle). 344 strony.


Prześlij komentarz

Niezla bzdura, opowiadania erotyczne wg HPLa. Biorac pod uwage jego wstrzemięźliwosc czy wrecz totalną seksualną oziębłość lokowanie opowiadan w kregu jego tworczosci wydaje sie byc jedynie skokiem na kase. W kazdym razie ja tego nie kupuje...

Jakby lokowanie innych opowiadań w jego kręgu nie było skokiem na kasę przez autorów i wydawców...

Zacznijmy od tego że jego opowiadania były chyba skokiem na kasę. Tą pennypressową, tak więc erotyka+HPL to chyba kolejny pursebrakar z założenia.

A'propos biografii - zabawne, ze wydano u nas wydanie pierwsze, kiedy w tym roku ukazala sie w USA nowa, rozbudowana wersja w/w biografii.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget