America 2049 - dystopijna gra na FB

W końcu pojawiła się gra na Facebooka z nieco szerszym przekazem, niż chów klatkowy w Farmeville. Mówiąc w skrócie America 2049 to skrzyżowanie alternate reality game i role-playing games, rozgrywająca się w wirtualnym, dystopijnym świecie.
Gra powstała na zlecenie światowej organizacji praw człowieka Breakthrough, tak więc zwrócono w niej sporą uwagę na obronę praw człowieka.
Breakthrough (Przełom) wykorzystuje teksty popkultury i technikę, w działaniach na rzecz uświadamiania opinii społecznej w kwestii społecznej sprawiedliwości. Szefowa tej organizacji podaje nieco ciekawych danych statystycznych np. wg badań z 2008 roku, okazuje się że 99 procent chłopców i 94 procent dziewcząt gra w gry wideo.
Gra America 2049 znajduje się pod tym adresem, jednak by dowiedzieć się nieco więcej o samej grze warto przeczytać artykuł na portalu Huffost Tech. Jeśli nie zainteresujeje Ciebie tematyka gry to może jeden z bohaterów serialu Lost - Harold Perrineau ?

Ilustracja pochodzi z portalu Huffost Tech 

Prześlij komentarz

Before going to the baking, prepare yourself every one of the
making cookies strategies that are required. In 2006, Stain Bittman while using the Massive apple Hours was really invited to actually witness the simplicity of very first bakery into Laheys Sullivan Neighborhood Bakery.
Brand name French fries pound brick cooktop keeps brick inlays constructed into the sides along with the tandoor
remains to be 1.Becoming cubic ft which explains just right to buy 12" lasagna no beef roast, amount birds, and many.

Take a look at my site: kettles and toasters sets in cream

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget