Tysiąc jeden podziękowań dla (G)Ramela

WoW!
Jestem również upośledzony ekonomicznie, więc swoim patronatem objęło mnie wydawnictwo GRAmel.


Wiem, że paru osobom mój blog robi dobrze, a nawet sprawia przyjemnostkę, więc i ja będę musiał zrobić przyjemnostkę innym. Wykorzystując okazję iż otrzymałem od szefa wydawnictwa GRAmel taką masę prezentów postaram się je pokrótce omówić.

Zacznę w nadchodzącym tygodniu, choć zebrało się już tyle tego, że Tydzień z GRAmelem  byłby za krótki, dlatego będzie wolno i sukcesywnie. Problem tkwi w tym, że gębę mam niewyparzoną jak Hawryłło i 6.5 punkta nie daję ot tak.

Format B5 doskonale maskuje mięsień piwny
Na prezenty musiałem nieco poczekać i odebrałem je dopiero na konwencie Grojkon. Siedziałem jak na szpilkach przez kilka dni nie wiedząc za bardzo co w owej przesyłce jest.
Wszak mogła być tam przecież na ten przykład wódka i się zepsuć. Niezbadane są wyroki.

Okazało się że w przesyłce jest t-shirt, Almanach superbohaterów oraz Evernight. Były też Jazdy Próbne, jednak poprosiłem organizatora konwentu, aby rozdał je wśród potrzebujących.

W związku z tym jako osoba pełniąca obowiązki sekretarza redakcji gryfabularne.blogspot.com w tym oto tysiąc pierwszym wpisie chciałbym w imieniu całej jednoosobowej redakcji podziękować kadrze wydawnictwa GRAmel za tak wyśmienite souveniry. 


Almanach Superbohaterów przeczytałem w tym samym dniu. Evernight dawkuję powoli gdyż z dotychczasowych pozycji polskojęzycznych od GRAmela okazuje się być najciekawszą
rzeczą. A ja głupi myślałem że stuff wokółsawejdżowy nie jest w stanie niczym mnie zaskoczyć, a tu proszę - świat w ciemności.
To ja dziękuję!Serdecznie dziękuję Piotrze za prezenty!

ReVanż niebaVem!
Kapitan T'Roll Neta, Fun Funów RPG, Przystojny Pan Adrian, Starosta Śląski Boreyko i I Opój Rzeczypospolitej, Redaktor Nadnaczelny www.gryfabularne.blogspot.com, 

Prześlij komentarz

Sprzedales sie za kilka kartek! :P

A ja tam szczerze Ci gratuluję :).

Skryba.

@Seji: Nie pierwszy i ostatni raz.heh.
@Skryba:A ja Tobie dziękuję.heh.

Spoko, spoko. Ale nie znasz się na promocji - na zdjęciu powinna być laska trzymająca podręczniki w sposób eksponujący biust. A tutaj stary facet maskujący mięsień piwny. Następnym razem musisz wynająć modelkę żeby dziękować GRamelowi.

A umyłeś się przynajmniej przed włożeniem koszulki, Borejko?

Przecież się myłem Zbyszek przed ostatnią sesją...

A z tym mięśniem piwnym i koszulką rozmiaru M mnie rozszyfrowałeś Qball.

To kiedy obejmujesz wydawnictwo GRAmel patronatem? :P

Szczur

Przecież napisałem Szczur, że patronatem objął mnie GRAmel nie ja ich.
GRAmel ma taki stuff, że nie potrzebuje patronatów. Jego patronami są odbiorcy.
Tak jak kiedyś pisałem, nie życzę źle Piotrowi i Jego wydawnictwu, ale chciałbym aby pojawił się ktoś w Polsce kto mógłby konkurować z nimi.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget