Muppets Role Playing Game

Adam Dickstein z blogu Barking Alien człowiek który zaczął grać w 1977 w Dungeons & Dragons wpadł na świetny, dotychczas nie eksplorowany w RPG pomysł. Przynajmniej tak mi się wydaje że nie było ...Muppet RPG!
Przez cały marzec na swoim blogu będzie prezentował zasady, sposoby i pomysły wprowadzenia muppetów do już istniejących RPG.  Ponadto kilku z bardziej popularnych blogerów RPG zamierza opublikować gościnne wpisy na blogu Adama. Muszę przyznać że to świetny pomysł i nie zawaham się użyć kiedyś któregoś z muppetów na sesji.

Wiadomo że Szwedzkiego Kucharza ciężko będzie odegrać, jednak Zwierzak do cyberpunkowego klubu pasuje jak ulał, podobnie jak Dr. Julius Strangepork w kosmicznej otchłani.
Crazy Harry, ubóstwiający wysadzać to przecież archetypiczna postać do wszystkich settingów Savage Worlds. Podobnie jak kaskader Gonzo.
Miś Fazzi jest tak śmieszny jak cały Zły Cień, więc spokojnie mógłby wystąpić na Postrzyżynach Garwaka w roli Bagiennika.
Patriotyczny Orzeł Sam pasuje jak ulał pod Pskowem, Chocimiem lub w jakimkolwiek miejscu gry Dzikie Pola.
Panna Piggy w swojej estetyce fetish fantasy swoim urokiem osobistym mogłaby zdominować każdego mieszkańca Rubieży w Klanarchii.
Statler i Waldorf wpasowaliby się w ostrogarskiej radzie miejskiej, jako znudzeni życiem zgryźliwi tetrycy strzegący Kryształów Czasu.
Biker, który komunikuje się za pomocą zerojedynkowych beep bee,p toż to czysty transhumanizm w postaci Rabe Ticki.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget