Morrowind+Oblivion=Morroblivion

Fani serii The Elder Scrolls mogą umilić sobie czas oczekiwania na piąta część tej serii,  grając w Morroblivion. Jedyny warunek to ściągnąć w miarę szybko ten plik, bo jak pokazała historia z  innym wyśmienitym modem Morrowind 2011 ktoś może nie zdążyć.

Przypomnę pokrótce dlaczego.
Niejaki Tyler 'Worwon' Smith stworzył fenomenalny mod rozszerzający  Morrowinda do naprawdę  sporych rozmiarów. Znalazły się tam  połączone w jedną całość dotychczasowe najlepsze usprawnienia i ulepszenia do TES III. Naraził się tym samym społeczności fanów i samej Bethesda Softworks - a ci nie mają problemów z interpretacją zasad regulaminu i za takie rzeczy tam daje się bana. Poszło między innymi o creditsy i tutaj niestety też można znaleźć analogię do naszego poletka, bo w Polsce nie praktykuje się pytania o zgodę na wykorzystanie czyjejś pracy. Rozpoczęła się nagonka na Worwona, zhakowano jego stronę, pobanowano konta i koniec końców ...napisały o nim większe portale o grach w tym nasze również.
Gdyby ktoś jednak chciał zobaczyć i pograć sobie w tą modyfikację, znajduje się ona na australijskich serwerach np. tutaj i tutaj.
Filmik z Morrowind 2011

Wyciągając nauczkę z powyższej historii, najlepiej udać się na stronę Morroblivion ściągnąć mod w wersji 0.25 i zobaczyć samemu.
Jak zapewniają jego twórcy ten nieoficjalny dadatek łączy w sobie niesamowity świat: The Elder Scrolls III: Morrowins z ulepszoną grafiki i możliwościami jakie dała nam czwarta część gry Oblivion. A ilustracje z ich strony zdają się to potwierdzać.
Od siebie dodam jeszcze, że strona dosyć dobrze się prezentuje: znajdują się na niej trzy filmy video jak zainstalować ów mod, obszerne FAQ, forum, galeria, a także co rzadko spotykane podstrona z znalezionymi bugami i problemami.

Strona Morroblivion

Źródło: Twitter del_rpg
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget