Kolejny trailer filmu InSpectres

Początkiem marca pojawił się nowy trailer filmu na podstawie gry  InSpectres z 2002 roku, jednak dopiero wczoraj trafił na stronę autora Jareda Sorensena.Polskim wydawcą tej gry jest wydawnictwo Portal, gra trafiła do sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku.
Teaser filmu możecie znaleźć w poprzednim wpisie na temat tego filmu, zaś w internetowej bazie filmów IMDB można zapoznać z większą ilością szczegółów.


[review]InSpectres to gra fabularna opowiadająca historie bohaterów zajmujących się eliminacją nadnaturalnych zagrożeń. W okolicy pojawił się duch? Szkołę nękają zombi? W lesie grasuje wilkołak? Wtedy do akcji wkraczasz ty i twoi współpracownicy. Gracze prowadzą firmę, która przyjmuje zlecenia na rozwiązanie nietypowych problemów i wykorzystując wiedzę i odpowiedni sprzęt zajmuje się sprawą.
W grze InSpectres:
- prowadzicie Firmę, dokładnie tak jak w filmie Ghostbusters!
- możecie grać we własnym, rodzinnym mieście,
- korzystacie z prostej, intuicyjnej mechaniki, która pozwala stworzyć ciekawe historie na sesji – gracze twórczo rozwijają przygodę
- korzystacie z reguły Konfesjonału, która dodatkowo wzbogaca każdy scenariusz!
Ktoś musi pracować, by spać mógł inny. Ktoś musi rozwalać potwory i duchy, by spać mógł inny. Ktoś, czyli ty. Ty i twoi kumple. Zapewniacie spokój. Pomagacie mieszkańcom. Robicie kawał dobrej roboty.[/review]
za wydawnictwem Portal

Źródło: Memento mori

Inspectres - porównaj ceny w Nokaut.pl (od 28 złotych)

Prześlij komentarz

ale o co biega, jaka jesień 2011? (na obrazku)

film?! nieźle..

Chodzi o film na podstawie gry pod tym samym tytułem.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget