DungeonMorph Dice

Kolejny ciekawy projekt jaki pojawił się na Kickstarterze to DungeonMorph Dice (Dungeon Geomorphs). Zestaw zawierałby 5 kości sześciennych z różnymi elementami podziemi jak na ilustracji.  Łącznie byłoby więc 30 różnych kombinacji na kościach, które można by używać między innymi do kreowania własnego losowego lochu.

To kolejny świetny pomysł z olbrzymim potencjałem, który wystartuje gdy uzbiera się odpowiednią kwotę, w tym wypadku jest to 6500 dolarów, które autorzy pomysłu chcą zebrać w 59 dni . O Kickstarterze pisałem kiedyś, swego czasu porozumiałem się też z Grzegoirzem Marczakiem z Antyweb, myślałem że On mógłby uruchomić taki projekt jak Kickstarter u nas - jednak to jeszcze nie czasy na takie projekty.
A szkoda.


Prześlij komentarz

Kiedyś w Q-workshopie wystarczyło zaprojektować kostkę według własnego wydzimisię i za odpowiednio dużą kwotę dostać taką jaką właśnie się chciało...
Słowem nie gadać a projektować!

Tak Nimsarn.
Tylko ze to Kickstarter i oni też chcą coś uszczknąć z kości, a nie dawać zarobić na swoim pomyśle (całkiem dobrym jakby nie było)Q-Workshop.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget