Zapowiedź Airship Pirates (& bonus!)

Muzyka Abney Park obiła mi się o uszy, jednak dopiero dziś przyjrzałem się jej bliżej na YouTube, za sprawą powyższego buttona nadchodzącej, steampunkowej gry roleplaying o nazwie Airship Pirates.

Tak więc po kolei:

Abney Park – amerykańska grupa muzyczna założona w Seattle w 1997 roku. Ich muzyka miesza ze sobą elementy industrialu, rocka, muzyki etnicznej i muzyki gotyckiej. Charakterystyczne dla Abney Park jest odwoływanie się do estetyki steampunku i wiktoriańska stylizacja instrumentów.
za wikipedią 
I klip z You Tube:Samo zaś Airship Pirates zapowiadane jest na sierpień tego roku, ma wykorzystywać mechanikę Heresy Engine, czyli zastosowaną w grze Victoriana z Cubicle 7 (i z tą grą ma być też kompatybilne). Z mechaniką Victoriany nie spotkałem się, jednak jak głosi strona, jest szybka, elastyczna i wspiera kinowe akcje.
Informacji o tej grze na razie niewiele, poza tym że ma włąśnie ma opierać się o teksty Abney Park
Forum gry świeci na razie pustkami, jednak trzeba przyznać trzy opublikowane dotychczas artworki inspirują. Projektantami steampunkowej gry jest duet Cakebread & Walton, czyli ludzie którzy zaprojektowali siedemnastowieczne  RPG Clockwork & Chivalry dla RuneQuest II z Mongoose Publishing’s.
Może więc być ciekawie.

I NA KONIEC MAŁY BONUS z okazji Dnia Dokarmiania Zwierzyny Leśnej
Sam se powiększ

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget